Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum işte detayları.

Vodafone yanımda şifresiz giriş yapabilmeniz için vodafone yanımda uygulamasında giriş bölümünü açmalısınız. Bu sayfada karşınıza “şifre al” yazısı çıkacaktır. Bu yazının olduğu butona bastıktan sonra girişiniz sağlanacaktır.

İkinci bir seçenek olarak da S harfini yazıp büyük harf ile 7000 ‘e ücretsiz SMS gönderdiğiniz zaman da yine vodafone yanımda şifresiz giriş yapabilmeniz sağlanmış olacaktır.

Vodafone Yanımda indir (Haftalık Hediye Çark)

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum

Vodafone yanımda giriş yapamıyorum gibi bir durumda kaldıysanız yapmanız gereken çok kolay. Yapılması gerekenleri sırası ile açıklayalım;

  • Telefonda bulunan vodafone yanımda uygulaması güncel versiyon mu? Değil mi? Kontrol edilmeli.
  • Güncel değilse güncellemesi yapılmalı.
  • Uygulamayı açma işlemi tekrar denenmeli.
  • Eğer uygulama güncel versiyonun da olduğu halde açılmıyorsa vodafone yanımda uygulamasını telefonunuzdan silin.
  • Daha sonrasında telefonunuza vodafone yanımda uygulamasını tekrar yükleyin.
  • Uygulama yüklendikten sonra giriş yapmayı tekrar deneyin.

Vodafone Bedava internet 2021 – Eylül Sonbahar Özel

Vodafone Self Servis Giriş

Vodafone self servis giriş için yapmanız gereken öncelikle bir şifre almaktır. Aldığınız şifrenizi mesaj olarak S ya da SIFRE yazıp 7000 ‘e ücretsiz SMS olarak gönderdiğiniz zaman vodafone self servis girişiniz yapılmış olacaktır.

İkinci bir seçenek olarak www.vodafone.com.tr adresine girebilirsiniz. Ana sayfada bulunan Online self servis butonu olacaktır. Bu butona bastıktan sonraki aşama ücretsi üye ol butonuna basmaktır. Bütün bu adımları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hepsini tamamladığınız zaman vodafone self servise giriş yapmış olacaksınız.

Yurt dışında olan Vodafone kullanıcıları ise vodafone self servis’e giriş yapmak için SMS yolu ile +90 542 700 00 00 numarasına S yazıp göndermelidir.

Vodafone Ek Paket İptali

Vodafone Yanımda Şifre 7000’e Mesaj Gitmiyor

Vodafone yanımda şifre 7000’e mesaj gitmiyor durumunda telefonunuz da ayarlar bölümüne gidin. Uygulamalar ’a girin. Özel erişim butonunu bulun. Genelde sağ üst kısımda olmaktadır. cihazdan cihaza farklılık göstermektedir. Devamında Premium metin mesajlarına basıp Hiçbir zaman izin verme seçeneği ile daima izi ver seçeneğini karşınıza çıkacak. Daima izin ver butonuna basın. Bundan sonrasında 7000 ‘e mesaj gönderimine izin verilmiş olacak mesajlar gidecektir.

Vodafone Simple Dijital Sim

googlehaberler