Vodafone Zula Yılbaşı Hediye Paketi

Vodafone Zula Yılbaşı hediye kampanyası başladı. Vodafone Zula Yılbaşı hediye paketi tam 75.000’e kadar Zula Altını ve Quantum Susturucu veriyor.

Vodafone Zula Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone Zula Hediye Paketi kazanmak için mobil uygulama üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Vodafone Mobil ödeme yöntemi ile Zula Altını alımlarında %10 bonus Zula Altını fırsatı! Üstelik kampanya süresinde yapacağın toplam 50 TL ve üzeri Zula Altını alımında 75.000’e kadar Zula Altını içeren Vodafone Freezone Yılbaşı Kasası ve Quantum Susturucu Garantili Deste’den oluşan Yılbaşı Paketi hediye!

Vodafone Hattınızı Mobil Ödeme’ye açmak için “MOBILODEME AC“, kapatmak için “MOBILODEME KAPAT” yazıp 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Zula Kodu

Vodafone zula hediye kodu almak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmekte. Vodafone zula hediyesi nasıl alınır işte detayları.

  • Kampanya, 16.12.2020 – 03.01.2022 23.59 arasında Zula Oyun’da yapılan harcamalarda geçerlidir.
  • Kampanya süresi içerisinde Vodafone Mobil Ödeme ile Zula Altını alınması durumunda %10 Bonus Zula Altını hesabınıza eklenecektir.
  • Kampanya süresinde Vodafone Mobil Ödeme ile Zula Oyun içerisinde toplam 50 TL ve üzeri harcama yapanlara Vodafone Freezone Yılbaşı Paketi hediye edilecektir. Freezone Yılbaşı Paketi içerisinde 75.000’e kadar Zula Altını içeren Vodafone Freezone Yılbaşı kasası ve Quantum Susturucu Garantili Deste bulunmaktadır.
  • Hediye Freezone Yılbaşı Paketi kampanyasına hak kazanan kullanıcılara Zula Yılbaşı Paketi kodu, 9 Ocak tarihinde Vodafone Yanımda’da yer alan Fırsatlar Dünyası üzerinden verilecektir.
  • Kullanıcının, Fırsatlar Dünyası’nda “Zula Freezone Yılbaşı Paketi Kodu’nu Hemen Al” sayfasından “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak kod alması gerekir. Bu kampanya sayfası, sadece ödüle hak kazananlar tarafından görüntülenebilecektir. Her kullanıcı 1 kez Vodafone Freezona Yılbaşı Paketi kazanabilir.

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir başlığına tıklayın.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu