Voleybol maç bilet fiyatları 2024, son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yerini almaktadır. 2024 yılında Filenin Sultanları Ankara’da karşılaşmaya çıkacaktır. Maç takviminin sonuna gelerek final etabı Ankara’da gerçekleşecektir.

Ankara’da gerçekleşecek olan maçlara bilet almak istiyorsanız 80 TL ile 800 TL arasında fiyat ödemeniz gerekmektedir. Bilet fiyatları seçilen koltuk şekline göre değişiklik göstermektedir. Final kombine bilet fiyatları şu şekildedir; 

 • Fenerbahçe PAROLAPARA – Arkas Spor
  • 24 Şubat 2024 Cumartesi , 14:00; 75 TL
 • VakıfBank – Türk Hava Yolları
  • 24 Şubat 2024 Cumartesi; 150 TL
 • Galatasaray DAIKIN – Kuzeyboru
  • 25 Şubat 2024 Pazar; 100 TL
 • Fenerbahçe Parolapara – Gebze Bld.
  • 25 Şubat 2024 Pazar; 30 TL
 • Beşiktaş AYOS – Karayolları
  • 25 Şubat 2024 Pazar; 100 TL

Voleybol Maçı Ankara Bilet Fiyatları 

Voleybol maçı Ankara bilet fiyatları, son zamanlarda en çok aranan konulardan biri voleybol Maçı Ankara bilet fiyatları olmaktadır. Filenin Sultanları gösterdikleri yüksek performansla birçok kişinin takdirini topladı. Ankara’da zorlu mücadelelerde destek olmak istiyorsanız voleybol maçı bilet fiyatları 75 TL ile 400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Çok önemli olan ve zorlu karşılaşmalar Filenin Sultanlarını beklemektedir. Filenin Sultanlarına destek olmak istiyorsanız hemen biletinizi alın. Ankara’da İtalya, Çin, Bulgaristan ve Belçika gibi önemli takımlarla karşı karşıya geleceklerdir. Ankara’da gerçekleşecek olan maçlara bilet almak isteyen kişiler için üzücü bir haberimiz var. Ankara da gerçekleşecek olan tüm maçlarda biletler tükenmiştir. 


Daha fazla ilgili içerik;


Milletler Ligi Voleybol 2024 Bilet

Milletler ligi voleybol 2024 bilet fiyatlarını merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Ankara’da gerçekleşen Milletler liginin iki karşılaşması kalmıştır. Bu karşılaşmalar 16 Temmuz ve 17 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir. Bu tarihlerde bilet almak isteyen kişiler üzücü haberle karşı karşıya kaldı. Tüm biletler maalesef tükenmiştir. 

16 takımın katıldığı ve her yıl düzenlenen Milletler Liginde ülkemizi temsil eden Filelerin Sultanları üstün başarı sergilemektedirler. 31 Mayıs tarihinde başlayan bu müsabaka 17 Temmuz tarihinde sona erecektir. Yarı final ve final müsabakaları heyecanla beklenen Filenin Sultanlarına tam destek vermek isteyen kişiler bilet satın almaktadır. Yarı final ve final heyecanı Ankara’da gerçekleşirken biletler şimdiden tükenmiştir. 

Milletler Ligi biletleri hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.