Wattpad hesap silme işlemi, istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir işlemdir. Sırası ile izlemeniz gereken aşamalar şunlardır;

 • Hesap silme için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız.
 • Hesap silme işlemini yalnızca internet sitesinden gerçekleştirebilirisiniz.
 • Hesabınızı silmek için seçeneklerde yer alan hesap kapatma aşamalarını tek tek izlemelisiniz.
 • Hesabı sildiğinizde kullanıcı adınızdan da vazgeçmiş olursunuz. Hesabınızı tekrar açmak istediğinizde başka bir kişi kullanıcı adınız ile hesap açmışsa hesabınızı artık geri getiremezsiniz.
 • Kullanıcı isminiz birkaç hafta görülmeye devam edebilir.

Aşağıda makalemizin devamında Wattpad hesap silme işleminin detayları bulunmaktadır. Detayları görmek için aşağıyı kontrol etmeniz gerekmektedir.

Wattpad Hesabı Kaç Günde Kapanır

Wattpad Hesap Silme Linki

Hesap silme talebinizi tamamladıktan sonra hesap hemen kapanacaktır. Ancak Google arama sonuçlarında bir süre bu hesap görülebilir. Bu, hesabınızın açık olduğu anlamına gelmez. Belli bir süre sonra Google arama sonuçlarında da görünmemeye başlayacaktır. Hesap kapatma günü diye belirli bir gün yoktur.

Wattpad Hesap Silme

Wattpad Hesap Silme Linki

Wattpad hesap silme, buradaki link üzerinden erişebileceğiniz bir durumdur. Wattpad.com’dan kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada ekranın sağ üst kısmında bulunan aşağı yönlü oka tıklamalısınız. Daha sonra ayarlar seçeneğine girmelisiniz.

Devamında hesabı kapat seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza Wattpad hesabınızı neden silmek istediğinize dair bir soru ve bu soruya verilecek olan cevap seçenekleri olacaktır. Bu seçeneklerden bir tanesini seçerek hesap kapatma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yani aslında link site içerisinde yer almaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Wattpad Kapatılan Hesabı Açma

Wattpad kapatılan hesabı açma işlem basamakları oldukça kolaydır. Bunlar;

 • Wattpad.com adresine gitmelisiniz.
 • Oturum başlat seçeneğine tıklamalısınız.
 • Hesabınıza ait olan kullanıcı adınızı girmelisiniz.
 • Kullanıcı adı yerine e – posta adresinizi de girebilirsiniz.
 • Daha sonra hesabınız için oluşturduğunuz şifrenizi girin.
 • Eğer hesabınız başarılı bir şekilde yeniden açıldıysa doğrudan ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

Hesabınızın açılamaması gibi bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız bunun en baştaki sebebi, siz hesabınızı kapattığınız zaman sizin kullanıcı adınız silinmiş olur.

Bu nedenle, yeni hesaplarda artık kullanılabilir bir isim haline gelir. Eğer siz kapattığınız sırada sizin kullanıcı adınız ile yeni hesap açan bir kişi varsa, bu durumda sizin hesabınız tamamen kapanmış olacaktır. Hesabı geri getiremezsiniz.

1 Comment

 1. Seneler önce Watpadd hesbaını kullanıyordum. Artık silmek istiyorum ama şifremi unuttum. E-postamı da kullanmıyorum. Herhangi bir yöntem ile hesbaımı silemez miyim

Leave A Reply