WhatsApp Aero Müşteri Hizmetleri – WhatsApp şikayet Hattı

WhatsApp Aero müşteri hizmetleri Hazar Bozkurt tarafından oluşturulmuş telegram gruplarıdır. Bu gruplara katılarak iletişim imkanlarından faydalanabilirsiniz. WhatsApp Aero geliştiricilerinin bulunduğu gruplar üzerinden sorunlarınızın çözümü için yardım talebinde bulunmanız mümkün.

WhatsApp Aero uygulama marketlerden indirilebilen bir uygulama değil. İndirilememesinin sebebi ise üçüncü parti uygulamalar arasında yer almasıdır. “Aero nedir?” sorusunun basitçe yanıtı kullandığınız Instagram, WhatsApp ve Twitter uygulamalarının daha geniş seçenekler ile kullanıma imkanı sunan 3.parti versiyonlarıdır. Orijinal uygulamalar ile ilişkileri yoktur.

Uygulama marketlerde indirilebilmesi için bazı güvenlik aşamalarından geçmesi gerekir. Bu güvenlik aşamaları ise WhatsApp’ın alt yapısını kullanan bir uygulama olduğundan geçilmesi pek mümkün değildir. Bu nedenle uygulamayı indirdiğinizde telefonunuza 3.parti uygulama indirdiğiniz için telefonunuza Root işlemi yapmanız gerektiğini de söyleyelim.

Aero yardım alabileceğiniz telegram adresi: t.me/aeromods_turkce

WhatsApp Aero İptal Etme

WhatsApp Aero iptal etmek için uygulamayı silmeli ve sonrasında yeniden WhatsApp uygulamasını cihazınıza kurmalısınız. WhatsApp uygulamasını kurduğunuzda Aero’da bulunan mesajlara geri ulaşamazsınız. Bunun için mesajları işlem öncesinde aktarmanız gerekir. WhatsApp Aero’dan WhatsApp’a mesaj aktarma;

  • Aero uygulamasını açın ve Ayarlar bölümüne gidin.
  • Sohbetler seçeneğinde yer alan Sohbet yedeği seçeneğine tıklayın.
  • Yedeklenme işlemi tamamlandığında cihazınızın dosya yöneticisine gidin.
  • Dosya yöneticinde yedeği bulun ve ardından yedeği taşımak üzere seçin.
  • Whatsapp klasörünün içine gönderin.
  • Sonrasında Aero uygulamasını silebilir ve WhatsApp kurulumu yapabilirsiniz.

WhatsApp Aero Açılmıyor

WhatsApp Aero açılmama sorunu güncelleme nedeni ile sıkça yaşanmaktadır. Uygulamanın güncellemelerini doğrudan WhatsApp Aero web sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Aero’nun sayfasında bulunan güncelleme linkleri üzerinden telefonunuza uygulamanın en güncel halini indirmeniz mümkün.

Uygulamayı güncel sürümü ile değiştirmeden önce mesajlaşmaları yedeklemeyi unutmayın. Aero görsel ve benzeri verilerie telefona kaydeder. Yine de mesajlaşma geçmişinin korunması için Aero uygulamasından mesajları yedeklemeniz gerekmektedir.

Uygulamanın güncel sürümünü indirdiğinizde açılmama sorunu giderilecektir. Uygulamanın açılmamasının başka bir nedeni de izinlerdir. WhatsApp Aero indirdiğinizde uygulamayı açarken bu izinleri aktif etmiş olmanız gerekir.

Uygulamayı kullanırken telefonunuzun izinler bölümünden uygulamanın tüm izinlerini açmanız gerekir. Uygulamaya izin vermemeniz halinde tam anlamı ile uygulamayı kullanmanız ve açmanız mümükn olmaz.

Aero Insta ve Aero Twitter gibi uygulamalarda da açılma sorunu yaşanabilmektedir. Bu uygulamaların açılamaması halinde Telegram üzerinden geliştiriciler ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır.

WhatsApp Aero Açılmıyor

WhatsApp Aero Ayarları Sıfırlama

WhatsApp Aero ayarları sıfırlama için ayarlar bölümünde yer alan sıfırlama seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Sıfırlama seçeneği uygulamayı tamamen yeniden kurmuş gibi özelliklerinin sıfırlamanıza izin verir. Sıfırladığınızda daha önce indirdiğiniz ek özelliklerin tamamı silinir. Bu nedenle tekrar indirmeniz gerekir.

Ayarları sıfırlamak için uygulamayı silerek tekrar yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz temalar ve kullandığınız çeşitli yazı fontları da sıfırlanacaktır. Ayarları sıfırladığınızda mesajlarınızı kaybetmemek için yukarıda maddelendirilen adımları takip ederek mesajları yedeklemeniz önerilir.

YouTube video

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu