WhatsApp Engellenen Numaradan Gelen Mesajları Görme

WhatsApp engellenen numaradan gelen mesajları görme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp engeli kaldırınca mesajlar gelir mi işte detaylar.

WhatsApp engellenen numaradan gelen mesajları görme nasıl yapılır sorusu kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. WhatsApp bildiğiniz üzere dünya çapında en çok kullanılan sosyal haberleşme uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulama üzerinden istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.

Engellediğiniz kişiler size mesaj atsa bile hiçbir bildirim almazsınız. Ancak bazı kullanıcılar kişileri engellese bile gelen mesajları merak ediyor. Ancak böyle bir sistem ya da yöntem bulunmuyor. Engellediğiniz kişilerin mesajlarını görmek istiyorsanız engeli kaldırmanız gerekiyor. Bu noktada bilmeyen kullanıcılar için engel kaldırma adımlarını kısaca sıralamak gerekirse de;

  • WhatsApp uygulamasını açın.
  • Ardından ekranın sağ üst kenarında yer alan üç dikey noktaya dokunun ve ayarlar kısmına tıklayın.
  • Ardından ‘’hesap’’ ve sonrasında ise ‘’gizlilik’’ alanına dokunun.
  • Alt alanda yer alan ‘’engellenmiş kişiler’’ kısmına dokunmanız halinde engellediğiniz kişilerin listesini görebilirsiniz.
  • Bu listeden kaldırmak istediğiniz kişiye dokunarak engelini kaldırabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek istediğiniz kullanıcıların engelini kaldırabilirsiniz. Engelleri kaldırmanız halinde kişiler size mesaj atabilir ya da sizi uygulama üzerinden aramaya başlayabilir.

Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır

WhatsApp Engellediğin Kişinin Mesajlarını Görme Uygulaması

WhatsApp engellediğin kişinin mesajlarını görme uygulaması var mı, yok mu gibi sorular kullanıcılar tarafından sıkça merak ediliyor. Nitekim WhatsApp için engellediğiniz kişilerden gelen mesajları görüntüleme uygulaması ya da yöntemi bulunmuyor. Eğer WhatsApp kişilerinizden herhangi birini engellediyseniz bu kişi size uygulama üzerinden mesaj atıp arayamaz. Kişi mesaj atsa bile tek tik olur ve size bildirim gelmez. Eğer engellediğiniz kişilerin mesajlarının gelmesini istiyorsanız yapabileceğiniz tek şey engeli kaldırmaktır. Engelini kaldırdıktan sonra kişi size mesaj atar ya da sizi ararsa bildirim almaya başlarsınız.

Whatsapp Engeli Kaldırınca Mesajlar Gelir Mi

Whatsapp Engeli Kaldırınca Mesajlar Gelir Mi

Whatsapp engeli kaldırınca mesajlar gelir mi sorusu sıkça merak ediliyor. Eğer Whatsapp uygulamasından bir kullanıcıyı engellediyseniz ve kullanıcı engelliyken mesaj attıysa engeli kaldırsanız da o mesajlar gelmez. Engeli kaldırdığınız andan sonra karşı taraf tarafından atılan mesajlar gelmeye başlar. Engelliyken size mesaj atıp atmadığınız merak edebilirsiniz. Ancak bunu görebileceğiniz herhangi bir uygulama ya da yöntem bulunmuyor.

Birinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim

Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Etme Ne İşe Yarar

Whatsapp Da Mesaj Beğenme

Size Ait Bir Hesap (Whatsapp) Yeni Bir Cihazda Kaydediliyor

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu