Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Etme Ne İşe Yarar

Whatsapp hesap bilgilerini talep etme ne işe yarar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp hesap bilgilerinde ne var ve Whatsapp hesap raporu nereye iner işte detaylar.

Whatsapp dünyada kullanıcıların kullandığı iletişim araçlarından birisidir. Whatsapp ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının arasından ilk sırada yer almaktadır. Whatsapp uygulamasında hesap bilgilerinizi talep ederek rapor halinde alabilirsiniz. Whatsapp verileri topladığını açık bir şekilde belli ettikten sonra artık verilerinizi sizlere aktarmaktadır.

Hesap bilgileri hakkında topladıkları bilgileri görmek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Hesap bilgileriniz yaklaşık 3 gün içerisinde toplanarak sizlere iletilmektedir. Whatsapp hesap bilgilerinizde mesajlarınıza erişim sağlamaz. Hesap bilgilerinizde bu zamana kadar giriş yaptığınız cihaz bilgileri ve IP adresleri gibi bilgiler yer alır. Whatsapp bu bilgileri toplamasındaki amaçlardan biri reklamları kişisel bir hale dönüştürmektir. Net bir şekilde bu amaç dile getirilmese de durumun böyle olduğu açıktır. Hesap bilgileri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda ele aldık.

Whatsapp Da Mesaj Beğenme

Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Et Nasıl İptal Edilir

Whatsapp dünya çapında kullanılan platformlardandır. Whatsapp, Facebook gibi verileri topladığını dile getirmiştir. Aslında verilerin toplanmasındaki amaç kişiye özel reklamların oluşmasıdır. Almak istediğiniz ürünü konuştuğunuzda karşınıza gelen ürün reklamlarının sebeplerinden biri olabilir. Whatsapp hesap bilgilerinizi talep ettikten sonra iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Whatsapp hesabınızı açın. Ardından Ayarlar seçeneğine gidin.
  • Ayarlar seçeneğini açtıktan sonra karşınıza gelen Hesap Bilgilerini Talep Et seçeneğinde yer alan Raporu Sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Verilerinizin indiği kopyayı cihazınızdan kalıcı bir şekilde silmiş olursunuz.
Whatsapp Hesap Bilgilerinde Ne Var

Whatsapp Hesap Bilgilerinde Ne Var

Whatsapp hesap bilgileri son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biridir. Hesap bilgileri içerisinde mesajlarınız ve sohbetleriniz yer almaz. Peki hesap bilgilerinin içerisinde neler var diye merak ettiğinizin farkındayım. Gelin isterseniz detaylıca bakalım.

  • Whatsapp hesabınıza kayıtlı olan telefon numaranızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Bu zamana kadar kullandığınız tüm IP adresleri görebilirsiniz.
  • Bu zamana kadar Whatsapp hesabınızı kullandığınız tüm cihazları, markalarını ve modellerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Whatsapp profil resimlerinizi görebilir.
  • Whatsapp hesabınızda kayıtlı olan tüm kişilerin telefon numaraları ve tüm Whatsapp gruplarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Engellemiş olduğunuz tüm telefon numaralarını da aynı şekilde rapor içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Whatsapp Hesap Raporu Nereye İner

Whatsapp uygulamasında yer alan hesap bilgileri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Hesap bilgilerinizi rapor halinde size aktarılmasını talep edebilirsiniz. Hesap bilgilerinizin yer aldığı rapor 3 gün içinde hazırlanır ve ZIP dosyası olarak gönderilmektedir. ZIP dosyasında gönderilen rapor Word programı kullanılarak ya da metin belgesi sayesinde görüntüleyerek inceleyebilirsiniz. Peki hesap bilgilerinin yer aldığı rapor nereye iniyor derseniz sizler için hazırladık.

  • Raporu indirdikten sonra Raporu Aktar seçeneğine tıklamanız gerekir. Ardından tekrar Aktar seçeneğine tıklayın ve raporu aktarmak istediğiniz uygulama seçimini yapmanız gerekir. Raporu Whatsapp uygulamasına aktaramayacağınızı bilmelisiniz. Genellikle e-postaya aktarılmaktadır. E-postanıza aktararak görüntüleyebilirsiniz.

Size Ait Bir Hesap (Whatsapp) Yeni Bir Cihazda Kaydediliyor

Çift Hatlı Telefonda İki Whatsapp

Whatsapp Web’in Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

WhatsApp Web Çıktı Alma

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu