WhatsApp Ön Kamera Bulanık

WhatsApp ön kamera bulanık hakkında detaylı bigilendiriyoruz. WhatsApp durum fotoğraf bulanık ve WhatsApp durum fotoğraf kalitesi düşüyor işte detaylar.

WhatsApp ön kamera bulanık, Whatsapp en çok kullandığımız sosyal medya platformlarından biridir. Whatsapp sosyal medya platformunda kullanıcılara fotoğraf, video gönderebilir, görüntülü görüşebilirsiniz. Whatsapp uygulamasında kullanıcıların en çok rahatsız olduğu konulardan bir tanesi ise ön kameranın bulanık göstermesidir. Ön kameranın bulanık göstermesinden dolayı rahatsız olan kullanıcılar çözüm yollarını araştırmaya başlamıştır. Normal kameranız bulanık çekmiyorken sadece Whatsapp uygulamasının ön kamerasında sıkıntı yaşıyorsanız şu yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • Birçok telefon modelinde karşımıza çıkan bulanık sorunun en iyi çözümlerinden biri uygulamanın verilerini silmek ve yeniden yüklemeyi deneyin. Eğer sorun çözülmediyse Whatsapp uygulamasına geri bildirimde bulunmanız da fayda vardır.

WhatsApp Görüntülü Arama Kamera Kalitesi

WhatsApp Durum Fotoğraf Bulanık

Whatsapp uygulaması ülkemizde ve dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Whatsapp platformunda kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı problemlerden birisi ise fotoğrafların bulanık göstermesidir. Whatsapp uygulamasında fotoğrafların bulanık göstermesinin bir nedeni vardır. Hadi gelin bakalım.

  • Whatsapp uygulaması fotoğrafı SD kartınızda bulamıyorsa o fotoğraf bulanık gözükmektedir. Fotoğrafın silinmesinden dolayı Whatsapp fotoğrafları bulanık göstermektedir. Bir fotoğraf cihaza indirildikten sonra silindiyse tekrar indirme şansınız yoktur. Whatsapp durumlarında fotoğrafları bulanık görüyorsanız yine fotoğrafı Whatsapp uygulaması cihazınızda bulamadığı için bulanık göstermesinden kaynaklıdır.
WhatsApp Durum Fotoğraf Kalitesi Düşüyor

WhatsApp Durum Fotoğraf Kalitesi Düşüyor

Whatsapp uygulamasını kullanarak gönderdiğiniz fotoğraflar ve videoların kalitesi ciddi anlamda düşüş yaşar. Whatsapp uygulamasında neredeyse birçok kişi kalite sorununu yaşamaktadır. Whatsapp kalite düşüşün önüne geçmek için aslında oldukça kısa bir yöntem vardır.

  • İlk olarak durum yapacağınız fotoğrafı galeriden paylaştığınız takdir de kalitesi oldukça düşük olacaktır. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Galeriden göndermek yerine Belge kısmından göndermeyi ve durum yapmayı tercih ederseniz kalite sorununuzu çözmüş olursunuz.

iPhone WhatsApp Profil Resmi Kalitesi Düşüyor

Whatsapp iletişim aracı ve sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. WhatsApp sayesinde kullanıcılarla iletişime geçebilir ve profilinizi oluşturabilirsiniz. Whatsapp uygulamasında can sıkıcı durumlardan biri ise profil resmi yüklenince kalitesi düşmektedir. Birçok uygulamada aslında bu sıkıntı vardır. Veri alanı tasarrufu için yüklenen fotoğrafların boyutu küçültmeye çalışılmaktadır. Boyutunu küçültmeye çalıştıkça kalitesi de düşmektedir.

  • Telefon modeli ne olursa olsun maalesef Whatsapp uygulamasında yaşanan profil resminin kalitesini düzeltmek için herhangi ayar bulunmamaktadır.

Whatsapp Biyografi Sözleri

WhatsApp Şikayet Et Engelle Ne Demek

Whatsapp Durum Görünmüyor

Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır

googlehaberler