Yeni Bittorrent Binance Fiyatı 2022 – BTTC Coin Yorum

Yeni Bittorrent geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BTT Neden Yok ve BTTc coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

BitTorrent-New Coin Fiyatı

BitTorrent-New Coin fiyatı 0,000018 TRY’dir. BitTorrent-New coin son 24 saatte 1.06% değişim gösterdi. BitTorrent-New coin günlük işlem hacmi 1.185.833.028 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 54. sıradadır.

  • 1 Yeni Bittorrent Kaç Dolar; $0,000001 USD’dir. Son 24 saatte 1.06% oranında değişti.
  • 1 Yeni Bittorrent Kaç TL; ₺0,000018 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.06% değişim gördü.

BTT, Bittorent adıyla borsalarda yer alıyor. Dünyadaki en büyük merkeziyetsiz P2P işlem protokolü olan Bittorent, Binance Smart Chain ağında işlem yapıyordu. Ancak son aldığı kararla kendi ağında işlem yapmak istediği açıklamış ve bunun için girişimlere başlamıştır. Artık yeni ismiyle piyasalarda olacak olan BTT, Binance borsası tarafın da desteklenmektedir. BTT Binance fiyatı şu anda beli değildir çünkü şirket tarafından yeni güncellemeler yapıldığı için Binance borsasında yer almıyor. Ancak 11.01.2022 tarihinden itibaren fiyat verileri Binance borsasında mevcuttur. Buna göre ilk giriş tarihindeki piyasa değeri 0,000002732 dolardır. Binance borsasında şu anda görülen güncel fiyatı ise 0,0000028 dolardır.

Bittorrent Coin Geleceği 2022 – BTT Yorum

BTTc Nedir ve BTT Neden Yok?

Piyasalarda oldukça popüler olan bu para geçici bir süreliğine artık listelenmiyor. Bunun nedeni Bittorent platomunum artık kendi ağında hizmet vermeye başlamak istemesi ve yeni geliştirmeler yapıyor olmasıdır. Bu nedenle yenilikler yapılacak ve BTT’in ismi BTTC olarak değiştirilecektir. Bu değişim gerçekleşene kadar ise BTT piyasalarda yer almayacak.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre BTT, 17.01.2022 tarihinde tamamen Binance borsasından kaldırılmış ve tüm işlemleri durdurulmuştur. Yeniden listelemesi ise 21.01.2022 tarihinde olacaktır. Saat 7’den itibaren alıma açılacak olan BTTC, TRY, USDT ve USDC para birimleriyle satın alınabilecektir. Ayrıca BTT sahiplerine bir BTT karşılığında 1.000 BTTC verileceği de açıklanmıştır.

BTT İlk Çıkış Fiyatı TL

Bittorent yani BTT, 2019 yılının şubat ayından beri borsalarda yer almaktadır. Bu paranın piyasaya sürüldüğü ilk fiyat yani BTT ilk çıkış fiyatı TL olarak 0,002268 TL’dir. 2021 yılının şubat ayına kadar ortalama fiyat grafiği sergileyen BTT, yaklaşık 2 yıl aradan sonra fiyat artışı göstermiş ve 04.04.2021 tarihinde, 0,08715 TL olarak en yüksek değerine ulaşmıştır. Şu anda ise piyasaya girdiği değerin biraz altında seyreden BTT fiyatının yeniden ve yeni isimle listelenmesi halinde biraz daha değer kazanması bekleniyor.

BTTC TRY Yorum

BTT TRY yorum haberlerine bakıldığında, uzmanların BTT’in TRY fiyatında çok fazla kazanç sağlamadığını açıkladığı görülüyor. Dolar cinsinden alım yapıldığında aslında Türk lirasına göre son dönemlerde daha fazla kazanmıştır. Çünkü ülkemizde doların aniden yükselişi hem dolar tarafından hem de BTT tarafından kazanç sağlamıştır. TRY fiyatıyla Binance borsalarında işlem yapılıyor olması yatırımcılar için büyük kolaylık sağlasa da yatırımcıların büyük bir kısmının USD para biriminden alım yaptığı görülmektedir.

BTT, şu anda yaptığı güncellemeler ve ağında yapacağı geliştirmeler nedeniyle piyasalarda yer almıyor. Son bir hafta içinde gösterilen grafik verileri ise kullanıcıların elinde kalan BTT’lerle yaptıkları işlemeler nedeniyle oluşuyor. BTT asıl değerinin 22ocak tarihinden itibaren BTTC ismiyle yeniden piyasalarda yer almasından sonra oluşacağı belirtiliyor. Uzmanlar, bu tarih itibariyle tepe fiyatını aşabileceği ihtimali olduğunu düşünüyor. Yatırımcıların yine de temkinli davranarak yatırım yapması gerektiğinin, listeleme yapılır yapılmaz alım yapılmasının riskli olduğunun, yatırım için listelemenin yapılmasının ve gerçek fiyatın belirlenmesinin beklenmesi gerektiğinin altı çiziliyor.

Pom Coin Geleceği 2022 – Pomeranian Coin Yorum

Beyond Coin Geleceği 2022 – Beyond Coin Yorum

Grape Coin Geleceği 2022 – Grape Coin Yorum

googlehaberler