Yves Rocher doğum günü kampanyası nasıl kullanılır sorusunun yanıtı ile karşınızdayız. Doğum günü kampanyası hakkında tüm bilgiler…

Cilt bakımından makyaj ürünlerine kadar birçok farklı kategoride üretim yapan binlerce marka var. Bu markalar arasından en çok Yves Rocher markası tercih ediliyor. Yves Rocher markası müşterilerine daha iyi deneyim sunmak için fırsat ve kampanyalar düzenliyor.

Starbucks doğum günü hediyesi gibi Yves Rocher’da doğum günlerinizde sizlere fırsat sunuyor. Doğum gününüze özel Yves Rocher markasından dilediğiniz üründe 2 al 1 öde kampanyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı zamanlarda 4 al 2 öde ya da ürünlerde %20 indirim fırsatı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Yves Rocher markasına üye olmanız gerekir.

Doğum Gününde Ne Veriyor4 al 2 öde – 2al 1 öde – %20 indirim
Doğum Günü İndirimi Online’da Mı GeçerliMağaza ve Online
Üye Olunca Hediye Veriyor Mu Özel tanışma fiyat indirimi veriliyor.
Puan Ne İşe YararBiriken puanlarla ürün satın alabilirsiniz.

Yves Rocher Doğum Günü Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Yves Rocher Doğum Günü Kampanyası Nasıl Kullanılır

Doğum günü kampanyasını kullanarak dilediğiniz üründe indirim yakalamak ister misiniz? Saç serumu, cilt bakımı ve makyaj gibi birçok üründe indirim fırsatını kaçırmayın. Yves Rocher genellikle kullanıcıların doğum günlerinde 4 al 2 öde, 2 al 1 öde ya da ürünlerde %20 indirim kullan gibi birçok farklı indirim fırsatı sunar. Peki bu fırsattan yararlanmak için neler yapmanız gerekir?

  • Yves Rocher mağazası ya da online sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekir.
  • Üyelik oluşturduktan sonra doğum gününüze yakın bir tarihte e-posta adresinizi sürekli kontrol edin.
  • Yves Rocher doğum gününüze yakın tarihte size indirimden yararlanmanız için kupon göndirimini e-posta üzerinden sağlar.
  • Size özel gönderilen indirim kuponlarını Yves Rocher satın alma sayfasında kullanabilirsiniz.
  • Alışverişini tamamladıktan sonra ödeme sayfasında bulunan indirim kuponu alanına size gönderilen özel kuponu girerek indirimden yararlanın.

Yves Rocher Doğum Günü Kampanyası Süresi

Yves Rocher tarafından sağlanan doğum günü kampanyası doğum gününüzün olduğu ay içerisinde gerçekleşiyor. Dökülme karşıtı şampuan gibi birçok konuda en iyi ürünlerin satışını gerçekleştiren Yves Rocher markasının ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. İndirim kuponu e-posta adresinize gönderildikten sonra genellikle kullanım süresi 1 ay oluyor.

Kasım ayında doğduğunuzu farz edelim. Kasım ayında doğan bir kişi Kasım ayının ilk haftalarında Yves Rocher tarafından indirim kuponun yer aldığı e-posta alır. İndirim kuponu Kasım ayı bitmeden kullanılmalı. Doğum gününüzün bulunduğu ayın içerisinde dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

Yves Rocher doğum günü fırsatı hakkında görüşlerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.