Ziraat Bankası Devlet Destekli Borç KAPATMA Kredisi

Ziraat Bankası devlet destekli borç kapatma kredisine ilişkin detaylar henüz açıklanmadı. Ziraat Bankası tarafından devlet destekli borç kapatma kredisi verilmese de devlet destekli borç kapatma kredisi alanlara destek veriliyor.

Devlet destekli borç kredisi alanlar diğer ihtiyaçları için doğrudan Ziraat Bankası şubelerinden kredi başvurularında bulunabilirler. Detaylar ve devlet destekli borç kapatma kredisi faiz oranları için aşağıda yer alan listemizi inceleyebilirsiniz. 

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi Kimler Alabilir?

Devlet destekli borç kapatma kredisi kimler alabilir

Devlet destekli borç kapatma kredisi borçları takipte olan kimseler tarafından alınabilecek. Devlet tarafından destek kapsamında 50.000 TL’ye kadar olan borçların borç kapatma kredisi ile ödenmesi imkanı da tanındı.

Devlet tarafından bankalara borçları olan kimselere yönelik sunulan bu imkan vatandaşların bankalara olan bağımlılıklarını yok etmek için atılmış bir adımdır. Borçlu olan vatandaşların borçlarını devlet desteği ile borç kapatma kredisi alarak kapatmaları mümkün hale gelecek.

Ziraat Bankası Borç KAPATMA Kredisi Faiz Oranları

Ziraat bankası borç kapatma kredisi faiz oranları

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi faiz oranları henüz kesin olarak bilinmiyor. Borç kapatma kredisi alan vatandaşların diğer ihtiyaçları için Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi almaları mümkündür. Güncel devlet destekli borç kapatma kredisi faiz oranları;

Banka AdıFaiz Oranı
QNB Finansbank%1,74
Denizbank%2,47
Halkbank%1,94
ING%1,24
Akbank%2,29
Garanti%2,60
Enpara%1,99
Yapı Kredi%3,14
Türkiye İş Bankası%2,15
TEB%1,64
CepteTEB%1,64

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Borç kapatma kredisi başvurusu

Borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar öncelikle hangi bankadan borç kapatma kredisi alabileceklerini görmelidir. Borç kapatma kredisi alacaklar için 50.000 TL’ye kadar devlet destekli borç kapatma imkanı sunulacak.

Bankalara olan borçların kapatılması sonrasında borç kapatma kredisinin aylık vadelerine göre düzenli bir şekilde ödenmesi gerekiyor. Bankalara olan borcunu kapatan vatandaşlar yukarıda bahsi geçen faiz oranları ile vadelendirdiğiniz yeni borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvuru

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvuruları henüz alınmıyor. Ziraat Bankası tarafından devlet destekli borç kapatma kredisine yönelik bir açıklama yapılmadı.

10.000 TL Kredi 36 Ay Ziraat Bankası – Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

1000 TL Yardım Alanlar Tekrar Alacak Mı?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr