Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma son gününü kaçırmadan borcunuzu taksitlendirin. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma 2022, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız sizin için mantıklı çözümlerle geldik. Kişilerin Ziraat Bankası’nın Birleştiren ihtiyaç kredisi olarak sunduğu bu imkanla kredi kartı borcunu kapatabilmektedir. Herhangi bir bankada dahi kredi kartı borcunuz varsa Birleştiren ihtiyaç kredisiyle daha az faizle borcunuzu kapatabiliyorsunuz.

 • Kredi kartı borcunu yapılandırma yapmak isteyen kişilerin ya borcunu takibe düşürmemiş ya da asgari ödemeyi yapmış olması gerekmektedir.
 • Kredi kartlarının gecikme faizi %2.75 iken Ziraat Bankası sizlere kolaylık sunarak vereceği kredide faiz %1.10 luk olacaktır. Fazla faiz ödemeden kredi kartı borcunuzu kapatmış olacaksınız.
 • Bireysel kredi olması gerekiyor. Ticari kredileri kapsamıyor.
 • Birleştiren ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin belli bir gelirinin olması gerekiyor. Bazı bankalar kredi verirken müşterilerin maaşının yarısını takside bağlarken Ziraat Bankası maaşın %75 müşteriye bırakıyor. Yapılandırılacak borç için sınır koymamaktadır.
 • Bin liralık borç da yüz bin liralık borç da yapılandırılabilecektir. Fakat kişinin ödeme yapıp yapamayacağına bakılarak kredi verilir.
Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır

Ziraat bankası kredi yapılandırma nasıl yapılır, hemen sizlere yapılandırmayı detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

 • Bankaya giderken kimliğinizi ve maaş bordronuzu yanınıza alın. Eğer emekliyseniz e devlet şifrenizi bilmeniz yeterlidir. Eğer geliriniz krediyi karşılayabilecek kadar yüksek değilse bir kefil gerekebilir. Kefili maaş bordrosuyla birlikte yanınızda götürseniz iyi olur.
 • Kartlarınızı yanınızda götürmenize gerek yoktur. Zaten kimlik numaranızla bütün bilgileriniz sistemde gözüküyor. Borç miktarına göre kredi miktarınız belirleniyor ve Genel Müdürlükten onay bekleniyor.
 • Borçlu kartlarınızı iptal etmeniz gerekiyor. Krediniz onaylanırsa kartı aldığınız bankadan toplam kapama bakiyesini gösteren belge alıyorsunuz ve bu belgeyi Ziraat Bankasına teslim ediyorsunuz. Ziraat Bankası krediyi EFT yoluyla borçlu olduğunuz bankalara gönderiyor.
 • EFT, sigorta gibi masrafları da aldığınız kredinin içine dahil edebilirsiniz.
 • Kartlar kapandığında borcunuzda bitiyor. Sadece Ziraat Bankasına borçlu olursunuz. Eğer isterseniz Ziraat Bankası size limitinizi gelirinize göre belirleyeceği bir kredi kartı vermektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Telefon Numarası

Ziraat bankası kredi kartı yapılandırma telefon numarası, Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezinden işlemlerinizi yaptırabilmek için Telefon Bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun içinde en yakın şubeye giderek başvuru yapmanız yeterlidir. Eğer internet bankacılığı hizmetinden de yararlanıyorsanız bu işlemi internet yoluyla da çok kolay yapabilirsiniz.

 • 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 Ziraat Bankasını arayarak da bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Kredi kartı yapılandırma hesaplama, birleştiren ihtiyaç kredisi faiz oranları, kredi kartı borcu gecikme faizinden daha azdır. Bu yüzden kredi kartı borcunu birleştiren ihtiyaç kredisi ile kapatmak çok daha mantıklıdır. Kredi kartlarının gecikme faizi %2.75 dır.

 • Ama Ziraat Bankası nın sunduğu birleştiren ihtiyaç kredisinin faiz oranları 24 ay taksitlendirmede %1.10, 60 ay taksitlendirmede %1.20 oranındadır.

 Hesaplamalar kredi kartı borcu ve gelir miktarına göre değişiklik göstermektedir. Sağlam hesaplama için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak ya da Ziraat Bankası internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Ziraat Bankası Hayvancılık Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Erteleme

Ziraat Nakit Avans Faizi