Ziraat Bankası ATM Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Ziraat Bankası ATM’lerinden günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir. Ziraat Bankası Mobil Bankacılık uygulamasını kullanarak günlük para çekme limitinizi 10.000 TL’ye yükseltebilirsiniz.

Ziraat bankası günlük para çekme limiti ATM’den 5.000 TL’dir. Doğrudan Ziraat Bankası şubelerine giderek para çekimi yapmak isterseniz daha fazla para çekme imkanınız da bulunuyor. Bu noktada detaylı bilgi için günlük para çekme limitinin şubeler üzerinden ne kadar olabildiğini sorgulamak gerekir.

Ziraat Bankası’na ait ATM’lerden yapacağınız para çekme işlemlerinde günlük limit uygulanır. Bu noktada ATM özelinde değil müşteri özelinde limit sunulduğunu da söylemek gerekir. Daha detaylı bilgi, para çekme limiti arttırma ve çok daha fazlası için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Para çekme limitini arttırmak için online işlemler ya da mobil bankacılık kullanmak mümkün.

Ziraat bankası atm para çekme limiti nasıl arttırılır?

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti Komisyonu

Ziraat Bankası günlük para çekme limiti komisyonu yoktur. Daha açık bir ifade ile limiti aşılması halinde komisyon talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. ATM’lerden yapacağınız para çekme işlemlerinde en fazla günlük 5.000 TL çekebilirsiniz.

Günlük 5.000 TL üzerinde çekime izin vermeyen sistem ile birlikte müşteriler daha fazla çekildiğinde komisyon kesilir mi sorusunu sorabilir. Böyle bir durum da söz konusu değildir. Doğrudan para çekme limitine kadar çekim yapılabilir. 

Ziraat bankası atm para çekme limiti nasıl arttırılır?

Ziraat Günlük Para Çekme Limiti Arttırma

Ziraat günlük para çekme limiti arttırma işlemi için mobil bankacılık kullanabilirsiniz. Müşteri başına arttırılabilir para çekme limiti sizin için yeterli değilse doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ziraat günlük para çekme limiti arttırma işlemi için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Mobil bankacılık sayfanıza girin.
  • Kartlarım bölümüne tıklayın.
  • Kart ayarlarına gidin.
  • Limit belirleme seçeneğine tıklayın.
  • ATM günlük para çekme limitini düzenleyin.
  • İşlem tamamlandı.

Ziraat ATM Para Yatırma Limiti

Ziraat ATM para yatırma limiti günlük olarak 20.000 TL’dir. Para yatırma limitinin belirlenmiş olması ATM kullanımı için önemlidir. ATM’ler üzerinden yatırabileceğinizden daha fazla tutar yatırmak isterseniz doğrudan Ziraat Bankası şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası şubeleri üzerinden istediğiniz kadar parayı hesabınıza yatırabilirsiniz. ATM para yatırma limiti günlük belirlenir. Bir müşteri günlük 20.000 TL’den fazla ATM üzerinden para yatıramaz. 

Ziraat Kartsız Para Çekme – Kartsız Bütün İşlemler Nasıl Yapılır?

VakıfBank Ortak ATM (Vakıfbank Ücretsiz Para Çekme)

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr