Ziraat Bankası İletişim Numarası Değiştirme

Ziraat Bankası iletişim numarası değiştirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Mobil numara değiştirme ve Atm’den telefon numarası değiştirme Ziraat işte detaylar.

Ziraat Bankası ülkemizde en çok tercih edilen devlet bankalarından biridir. Gençlerden emeklilere kadar birçok kişinin tercih ettiği banka olan Ziraat Bankası müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır. Ziraat Bankasında hesap oluştururken iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekir. Fakat zamanla bu iletişim bilgileriniz değişmiş olabilir. Peki iletişim bilgisi değişmiş olan bir kişi Ziraat Bankasından değiştirme işlemlerini nasıl gerçekleştirir? Sizler için yazımızı ele alarak kafanızda oluşan bu soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Gelin başlayalım.

 • Ziraat Bankasında iletişim bilgilerinizi telefon değiştirme işlemlerinizi; müşteri temsilcisine bağlanarak, şubelere giderek veya internet bankacılığını kullanarak iletişim bilgilerinizi değiştirme imkanınız vardır. Adres değiştirme işlemlerinizi; şubelerden, internet bankacılığından ve müşteri hizmetlerini arayarak kolayca değiştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Mobil Numara Değiştirme

Ziraat Bankası işlemlerinizi kolayca halledebileceğiniz bir bankadır. Ziraat Bankasında hesap açtırmak için bazı iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekir. İletişim bilgilerinden birisi olan telefon numarası oldukça önemlidir. Ziraat Bankasındaki hesabınıza giriş yapmanız için telefon numaranıza ihtiyacınız vardır. Telefon numaranız değiştiyse hesabınızla ilgili işlem yapamazsınız. Peki telefon numaranızı nasıl değiştirebilirsiniz. Bunun için üç seçenek vardır;

 • Müşteri temsilcisine bağlanarak telefon numarası değişikliği yapabilirsiniz.
 • Şubelere giderek telefon numarası değişikliği yapabilirsiniz.
 • Ziraat Bankasına ait mobil bankacılığa giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda yer alan Menü seçeneğine tıklayınız. Daha sonra Profil ve Ayarlar yazan seçeneğine tıklayınız. Açılan ekranın en alt kısmında yer alan İletişim Bilgileri yazan kısma tıklayınız. Buradan sizlere ait olan bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Ziraat mobil telefon numarası değiştirme alan kodu

Ziraat bankasında telefon numaranızı değiştirmek istiyorsanız birçok yöntem kullanarak telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Ziraat Bankasının müşteri hizmetlerini arayarak telefon numarasını değiştirebilirsiniz.

 • Tüm telefonlardan alan koduna gerek olmadan Müşteri Hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numarası değişikliği için müşteri hizmetlerine bağlanın ve kolayca sorunlarınızı halledin.
Telefonumu değiştirdim Ziraat mobile giremiyorum

Telefonumu değiştirdim Ziraat mobile giremiyorum

Telefon numaranız değiştiyse internet bankacılığına giremezsiniz. Bunun dışında da eşleşmiş cihaz özelliği açıksa ve siz farklı bir cihaz ile giriş yapıyorsanız internet bankacılığına gene giriş yapamazsınız. Ne kadar telefon numarası aynı olursa olsun telefonunuz farklı olduğu için giriş yapamazsınız. Peki ne yapmanız gerekiyor? İlk olarak eşleşmiş cihazı ortadan bir kaldıralım.

 • Ziraat Bankasının web sitesi üzerinden bireysel hesabınıza giriş yapınız.
 • Giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda yer alan menü seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfa da karşınıza Eşleşmiş Cihazlarım seçeneği çıkacaktır.
 • Eşleşmiş Cihazlarım seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda hesabınızın eşleşmiş oldu cihazın ismi çıkacaktır.
 • Bu kısımda Devam yazan seçeneğe tıklayın. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra kolayca eşleşmiş olan cihazı ortadan kaldırabilirsiniz. Artık değişmiş olan telefonuz ile Ziraat mobile giriş yapabilirsiniz.

Atm’den Telefon Numarası Değiştirme Ziraat

Telefon numaranızı birçok işlem seçeneğini kullanarak değiştirebilirsiniz. Mobil bankacılığı kullanarak değiştirebilir, şubelere giderek veya müşteri temsilcisine bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Peki ATM üzerinden telefon numaranızı değiştirebilir misiniz? Gelin bir bakalım.

 • ATM üzerinden telefon numaranızı güncelle, değiştirme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Telefon numaranızı değiştirmek için mobil bankacılık, şube veya müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

E-devlet Ziraat Bankası Numara Güncelleme

E-devlet sistemi üzerinden birçok işlemimizi kolayca halledebiliriz. Ziraat Bankasında kayıtlı telefon numaranızı değiştirmek istiyorsanız birçok yöntem kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet üzerinden ziraat bankasına ait telefon numaranızı güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. E-devlette kayıtlı telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız şu adımları takip ediniz.

 • İlk olarak e-devlet hesabınıza giriş yapınız.
 • Daha sonra adınızın ve soyadınızın yazılı olduğu seçeneğe tıklayınız. Sizlere sunulan seçeneklerden İletişim seçeneklerine tıklayınız.
 • Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza eski iletişim bilgileriniz gelecektir. Bu ekran üzerinden iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir ve doğrulayabilirsiniz.

Ziraat Kart Son Kullanma Tarihi Sorgulama

Ziraat KMH Bloke Kaldırma

EFT İptal Etme Ziraat

Ziraat Bankası Kullandırım Talebi Alındı Ne Demek

googlehaberler