Ziraat Bankası bakiye sorgulama, Ziraat Bankası müşterilerinin hesap bakiyelerini öğrenmek için kullanabilecekleri bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde müşteriler, herhangi bir şubeye gitmeden veya telefonla müşteri hizmetlerine ulaşmadan hesap bakiyelerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirler.

Ziraat Bankası ülkemizin devlet bankalarından biridir. Ziraat bankasıyla her türlü işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşterilerine daha iyi hizmet vermek sürekli kendini geliştirmektedir. Ziraat bankasını kullanarak güvenli bir ortamda hesap özetinizi kontrol edebilirsiniz. Ziraat bankası mobil uygulamayı kullanarak vakit kaybetmek istemiyorsanız sms ile anında hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankasında bulunan bakiyenizi sms ile nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanın.

  • Ziraat Bankasına kayıtlı telefon numaranızdan 4747’ye sms atmanız gerekir. Sms içeriği ise şu şekilde olmalıdır; BAKIYE MUŞTERI NO yazarak sms içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

E-devlet Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

Ziraat bankası kimlik numarasına yatan para sorgulama

Ziraat bankası gençlerden yaşlılara kadar herkesin tercih ettiği bir bankadır. Ziraat bankasında işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirirken bakiyenizi de sorgulayabilirsiniz. Bakiyenizi sms ile sorgulayabildiğiniz gibi mobil bankacılık uygulaması ile de ulaşabilirsiniz. E-devlet üzerinden Ziraat bankasına ait bir altyapı bulunmamaktadır. E-devlet sayfasında Ziraat Bankasına giriş yaptığınız zaman sizleri web sayfasına yönlendirmektedir. Diğer yolları kullanarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Telefon Numarası

Ziraat bankasına ait bakiye sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden veya sms ile öğrenme şansınız vardır. Sms ile bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat bankasına kayıtlı telefon numarasını kullanmanız gerekmektedir. Başka bir telefon numarasıyla sorgulama işleminizi gerçekleştiremezsiniz.

  • Telefon numaranızı kullanarak 4747’e BAKIYE MUŞTERI NO yazarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Müşteri numaranız ise kartın üzerinde yazan 8 haneli numaranız olmaktadır.

Ziraat Bankası T.C. Kimlik Numarasına Yatan Para Sorgulama

Ziraat bankasında çeşitli yöntemlerle başkasına para yatırabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi ise kimlik numarasını kullanmaktır. Kimlik numaranızı kullanarak Ziraat bankasına ait işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numarası ile İnternet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Kimlik numaranıza yatırılan parayı sorgulamak istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

T.C. kimlik numaranıza yatırılan paranın sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

  • Telefonunuzda 444 0 000 telefon numarasını arayın. Daha sonra kimlik numaranızı girin. Yönlendirildiğiniz menüde kart işlemlerini seçin. Daha sonra bakiye öğrenme kısmı gelecektir. Bu seçeneği seçin ve şifrenizi girdikten sonra kolayca bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;

4747 ücretsiz mi?

4747 numaralı SMS servisi, Ziraat Bankası müşterileri için ücretsizdir.

2848 SMS nedir?

2848 numaralı SMS servisi, Ziraat Bankası müşterilerinin hesap hareketlerini takip edebilmesi için sunulan bir hizmettir. Bu servis ile, hesaplarınıza yapılan tüm para transferlerini, EFT, havale, kredi kartı harcamaları gibi işlemleri takip edebilirsiniz.

/ 5.

Share.
Leave A Reply