Ziraat Bankası müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır, Ziraat Bankası devlet bankalarından biridir. En çok kullanılan ve tercih edilen bankadır. Ziraat bankası burs ve kredileri alan genç kesimden tutun da emekli maaşlarını alan yaşlı kesime kadar her yaşa hitap etmektedir.

Telefon bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Telefonlarınıza internet şubesini indirerek işlemlerini gerçekleştirebilir ya da müşteri temsilcisine bağlanarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

 • Ziraat bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numarasını arayarak kolayca bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuş kodlaması yapmanız gerekir. Vakit kaybetmeden direk müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Değiştirme

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi değiştirme, çoğu bankada müşteri temsilcisi sıkıntısı yaşanmaktadır. Birçok müşteri bu durumdan rahatsız olur. Müşteri temsilcinizi değiştirmek istiyorsanız hemen 444 00 00 telefon numarasını arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Eğer geri dönüş alamazsanız ve müşteri temsilcisi tarafından farklı bir muamele gördüyseniz Cimere şikâyette bulunabilirsiniz. İlk önce Ziraat Bankasını arayarak çözüme ulaştırmaya çalışın. Bu problem için kesinlikle sizlere çözüm sağlayacaklardır. Çözüm olmaması halin de gerekli yerlere şikâyet etme hakkına sahipsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, Ziraat bankası en çok kullanılan ve tercih edilen bankalardan biridir. Kartınızla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanarak sorununuzu kolayca halledebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak biraz zorlayıcıdır. Müşteri temsilcisine bağlanmak için birçok tuş kombinasyonu yapmanız gerekir.

Sizlerin değerli vaktini bunlara harcamamanız için direk müşteri temsilcisine bağlanmanın yollarını araştırdık. Sizler için test ettiğimiz direk müşteri temsilcisine bağlanmanız için neler yapacağınızı yazımızda bulabilirsiniz.

 • İlk olarak 0850 220 00 00 telefon numarasını arayınız. Bankaya kayıtlı olan telefon numaranızla arama yaparsanız ek bir tuşa basmanıza gerek olmaz. Fakat kayıtlı numarayla arama yapmazsanız kimlik numaranızı girmeniz gerekir.
 • Kart işlemleri için 1 tuşuna daha sonra 6 tuşuna basınız. Sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girin.
 • Şifrenizi girdikten sonra 0 tuşuna basın ve direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız.

Bu kodlama kredi kartı işlemleri için geçerlidir. Banka kartı için işlem yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır;

 • İlk olarak 0850 220 00 00 telefon numarasını arayınız. Bankaya kayıtlı olan telefon numaranızla arama yaparsanız ek bir tuşa basmanıza gerek olmaz. Fakat kayıtlı numarayla arama yapmazsanız kimlik numaranızı girmeniz gerekir.
 • Kart işlemleri için yine 1 tuşuna daha sonra 7 tuşuna basmanız gerekir. Sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girin.
 • Şifrenizi girdikten sonra 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Başka bir sebepten dolayı müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz bu sefer ilk önce 1 tuşuna basın, daha sonra 2 tuşuna basın ve en son 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası canlı destek nasıl yapılır?

Ziraat Bankası canlı destek, bankanın internet şubesi üzerinden sunulan bir hizmettir. Bu hizmet ile, bankacılık işlemleriniz hakkında sorularınızı veya sorunlarınızı canlı olarak bankanın müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz.

Ziraat Bankası canlı destek nasıl yapılır?

Ziraat Bankası canlı destek hizmetinden yararlanmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Ziraat Bankası internet şubesine giriş yapın.
 2. Sağ üst köşede bulunan “Canlı Destek” butonuna tıklayın.
 3. Açılan pencerede, müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğiniz konuyu seçin.
 4. Müşteri temsilcisinin bağlanmasını bekleyin.

Müşteri temsilcisi bağlandıktan sonra, sorunuzu veya sorunuzu anlatabilirsiniz. Müşteri temsilcisi, sorunuzu veya sorunuzu çözmek için size yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ücretli mi?

Hayır, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ücretli değildir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, 444 00 00 numaralı telefondan 7 gün 24 saat boyunca ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi almak, soru sormak veya sorunlarınızı çözmek için kullanabileceğiniz bir hizmettir. Müşteri temsilcileri, bankacılık işlemlerinizle ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

+90 850 258 00 00 kim?

+90 850 258 00 00, Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi’ne ait bir numaradır. Bu numarayı arayarak bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi alabilir, soru sorabilir veya sorunlarınızı çözebilirsiniz. Müşteri temsilcileri, bankacılık işlemlerinizle ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yapacaklardır.