Ziraat Bankası Şüpheli İşlem Bildirimi

Ziraat Bankası şüpheli işlem bildirimi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankasından mesaj geldi ve Ziraat Bankası 150.Yıl anket 2000 TL işte detaylar.

Ziraat Bankası ülkemizde en çok tercih edilen bankaların başında yer almaktadır. Emekli maaşını alanlar, çiftçiler ve öğrenciler tarafından tercih edilen bir bankadır. Ziraat Bankası müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlanmıştır. Ziraat Bankasında yaptığınız işlemlerde bazen hata ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Birçok kişi şüpheli işlem bildiriminin ne anlama geldiğini merak etmektedir. Sizler için bu bildirimi araştırdık. Gelin bakalım.

Ülkemizde son zamanlarda dolandırıcılık olayları çoğalmıştır. Kartlarınızda şüpheli bir işlem ile karşı karşıya kaldığınız zaman Ziraat Bankasına itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. Kartınızla yapılan harcamaları araştırdığınız zaman şüphe duyduğunuz bir harcama varsa itiraz ediniz.

Ziraat bankasında şüpheli işlemler için harcama itirazına şubelere giderek bulunabilirsiniz. Şüpheli işlem bildirimi ile karşı karşıya kalırsanız hemen Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak hesabınız hakkında detaylı bilgiyi elde edebilirsiniz. Hesabınızla ilgili harcamalarda siz farkında olmazsanız bile Ziraat Bankası bu durumu fark ederek sizleri uyarmak için bildirim göndermektedir. Harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekir.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

Ziraat Bankasından Mesaj Geldi

Ziraat Bankası üzerinden birçok işlemlerinizi halledebilirsiniz. Son zamanlarda dolandırıcılık yöntemlerinden birisi ise tanınmış bir kurumdan mesaj gelerek o mesaja tıklanmanız istenir. Mesaja tıkladığınız zaman ise size ait bütün bilgilere ulaşabilirler. Sizler için Ziraat Bankasının web sitesini araştırdık.

  • Ziraat Bankasının yaptığı açıklamaya göre sizlere hesabınızı doğrulamak için kişisel bilgi giriş talebi için kısa mesaj gönderilmemektedir. Ziraat Bankasından gelen mesajlara dikkat etmeniz gerekir. Ziraat Bankasından gelen mesajları gördüğünüz zaman hemen 0 850 220 00 00 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi istemeniz gerekmektedir.
Ziraat Bankası 150.Yıl Anket 2000 TL

Ziraat Bankası 150.Yıl Anket 2000 TL

Son zamanlarda sürekli karşımıza yeni bir dolandırıcılık ortaya çıkmaktadır. Sürekli yenilenen dolandırıcılık olaylarına bir yenisi daha eklenmiştir. Ziraat Bankasını kullanarak 150. Yıl anketi üzerinden hediye kazanabileceğinizi söyleyerek bilgileriniz istenmektedir. İlk olarak link paylaşılmaktadır. Linke tıkladığınız zaman sizlerden bazı seçenekleri seçmenizi ister. Daha sonra 2000 TL kazandığınızı göstererek çevrenizle paylaşmanızı istemektedirler. Peki bu durum gerçek mi?

  • Ziraat Bankasının web sitesini araştırdığımız zaman 150. Yıl anketine ait hiçbir bilgi yoktur. Ziraat Bankasını kullanarak anket tarzında paylaşılan linklere itibar etmeyiniz.

Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat Bankası Swift Kodu Nedir

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

googlehaberler