Ziraat Bankaya Gitmeden Hesap Açma

Ziraat Bankaya gitmeden hesap açma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası hesap açma online ve Ziraat Banka hesabı açmak için gerekenler işte detaylar.

Ziraat bankaya gitmeden hesap açma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası dijital dönüşüme dahil olan en büyük bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. Ziraat Bankası’nın yeni müşterisi olmak ya da mevcut müşterisi olarak ek yeni hesap açmak istiyorsanız mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilirsiniz. Banka şubesine gitmeden online olarak hesap açmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Ziraat bankasının resmi web sitesini (ziraatbank.com.tr) ziyaret edin.
  • Ardından giriş ekranından giriş sağlayın.
  • Daha sonra ise ekranın sol alt kısmında yer alan ‘’hemen başvur’’ kısmına tıklayarak ilerleyin.
  • Bu adımdan hemen sonra T.C. kimlik numaranızı ve Ziraat Bankası’nda kayıtlı olan cep numaranızı yazın.

Siz bu adımları takip ettikten sonra en kısa süre zarfında size geri dönüş sağlanıyor. Ziraat Bankası müşteri temsilcileri sizi arayarak yeni hesap başvurunuza dair işlemleri telefon üzerinden tamamlıyor. Bu işlem Ziraat Bankası’nda ilk kez hesap açmak isteyen yeniş müşteriler için geçerlidir. Eski ve hesabı olup da yeniden ek hesap açmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri ise direk mobil uygulama üzerinden hesap açma işlemlerini tamamlayabilir.

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Ziraat Bankası Hesap Açma Online

Ziraat Bankası hesap açma online işlemler olarak kolayca yapılabiliyor. Bildiğiniz üzere artık tüm kamu ve özel bankalar dijital dönüşüm kapsamında online işlem kabul ediyor. Bankaların müşterileri banka şubelerini ziyaret etmeden mobil uygulamalar üzerinden kolayca hesap açabilme fırsatı buluyor. Ziraat Bankası mevcut müşterisi olup yeniden ek vadeli hesap açmak istiyorsanız mobil uygulama üzerinden kolayca işlem yapabilirsiniz. Vadeli hesap açmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Ziraat Bankası mobil uygulamasını telefonunuza indirerek giriş sağlayın.
  • Ardından ise hesaplarım kısmına tıklayın.
  • Açılan ekranda yer alan yeni hesap aç alanına tıklayarak devam edin.
  • Sonraki adımda ise açmak istediğiniz vadeli hesap türünü (altın, döviz, TL vb.) seçerek hesabınızı oluşturun.

Bu adımları takip etmeniz halinde yeni hesabınız anında açılarak mobil uygulama üzerinden görünecektir. Eğer ilk kez Ziraat Bankası müşterisi olmak üzere hesap açmayı istiyorsanız da ziraatbank.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu adres üzerinden giriş sağladıktan sonra ekranın sol alt alanında yer alan hemen başvur kısmına tıklayarak adımları takip edebilirsiniz. Dilerseniz Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da yeni online hesap açma detaylarına dair ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Banka Hesabı Açmak İçin Gerekenler

Ziraat Banka Hesabı Açmak İçin Gerekenler

Ziraat banka hesabı açmak için gerekenler ya da resmi belge ibrazı ve benzeri unsurlar bulunmuyor. Eğer normalde zaten Ziraat Bankası müşterisiyseniz ek olarak vadeli hesap açmak istiyorsanız hiçbir belge ibraz etmeniz gerekmiyor. Bu durumda kolayca mobil uygulama üzerinden vadesiz, vadeli, yatırım ya da vadeli altın hesabı açabilirsiniz.
Ziraat Bankası Hesap Açma Ücreti 2022

Ziraat Bankası hesap açma ücreti 2022 yansıyor mu, hesap açmak için nereye ücret ödemeliyim ve benzeri sorular sıklıkla merak ediliyor. Ziraat Bankası üzerinden yeni hesap açmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde Ziraat mobil uygulama üzerinden yeni hesap açabilirsiniz. Üstelik hesap açmak için banka sizden herhangi bir resmi belge ibrazı da talep etmiyor.

Ziraat Bankası FAST İptal Etme

Ziraat Ortak Atm

Ziraat Bankası Hayat Sigortası İptal Dilekçesi Örneği

Ziraat Bankası İletişim Numarası Değiştirme

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu