Ziraat Kart Takip 2022

Ziraat kart takip hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat kartım ne zaman gelir işte detaylar.

Ziraat kart takip, kuryenet firması ile çalışmakta olan Ziraat Bankası kart takibi bu firma üzerinden yapılmaktadır. Ziraat kredi kartı kargo sorgulaması için müşteri iletişim merkezlerini arayabilirsiniz. Eğer kargo takip numaranızı biliyorsanız bu durumda internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Kuryenet çağrı merkezine ulaşmak için 444 93 93 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarını da arayabilirsiniz. Bu numaralar Ziraat Bankasına ait müşteri iletişim numaralarıdır.

Kart Şifresi Alma Ziraat Bankası

Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir

Ziraat kartım ne zaman gelir, ortalama olarak 2 hafta içerisinde kart sizin elinizde olacaktır. Kart talebi yapıldığı zaman basım işlemi için verilen maksimum süre 1 hafta olmaktadır. 1 hafta sonunda basım gerçekleştirilmiş ve kart sahibine kart ulaşsın diye kuryenet tarafından yola çıkmış olacaktır.

Yola çıktıktan sonra verilen adrese gidebilmesi için yine verilen maksimum süre 1 hafta olarak belirlenmiştir. Bir hafta içinde kartınız sizin verdiğiniz adrese ulaşmış olacaktır. Eğer herhangi bir adres vermediyseniz bu durumda şubeye gelecektir. Şubeden kartınızın ulaştığı hakkında bilgi aldığınız zaman şubeye gidip kartınızı alabilirsiniz.

Ziraat Kart iptali

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama
Ziraat Kart TakipZiraat Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama

Ziraat Bankası kredi başvurusu sorgulama için;

  • Ziraat Bankası internet şubeciliği
  • Ziraat Bankasına ait mobil uygulaması
  • Ziraat Bankası sitesinden kredi başvuruları alanından
  • Ziraat Bankası mobil iletişim merkezinden çağrı yolu ile

Kredi kartı başvurunuzun güncel durumunu sorgulatabilirsiniz. Ziraat bankasının  sitesine girmeniz ve kendi bilgileriniz dahilinde başvurular / bireysel başvurular / kredi başvuruları alanlarında ilerleyerek bunu sorgulatabilirsiniz.

Bankkart Combo Nedir

Bankkart combo nedir, bir kart içerisinde hem banka kartı hem de kredi kartı özelliğinin bulunmasına Ziraat Bankası tarafından Bankkart Combo denmiştir. Yani yanınızda bir tane kart vardır fakat kullanabileceğiniz iki seçeneğiniz vardır.

Kredi kartı kullanımının ya da banka kartı kullanımının ne zaman olacağı belli olmadığı için her zaman yanımızda taşımamız gerekmektedir. Bankkart combo ile artık üzerimizde yalnızca bir kart taşıyarak hem kredi kartımızı hem de banka kartımızı yanımızda bulunduruyoruz. 

Ziraat Kart Kargo Takip

googlehaberler