Abiyefon Kullanıcı Yorumları – Abiyefon şubeleri

Abiyefon kullanıcı yorumları e-ticaret sitesinden abiye alan kişilerin yaptıkları yorumlardır. Abiye giyimi beden yönünden sıkıntılı olabilecek bir giyim olduğundan iade ve değişim benzeri durumlar sıkça yaşanır. İade ve değişim süreçlerinde herhangi bir sıkıntı olmadan ürün iadesi kabul ettiğini dile getiren Abiyefon firması çeşitli abiye ürünleri satışını sunuyor.

Abiyefon firmasından abiye satın alan kullanıcılar genellikle olumlu yoruml yapmaktadır. Bunun yanı sıra bazı durumlarda iade ve değişim süreçlerinde olumsuz değerlendirmeler olabiliyor. Abiye giyiminde Denizli merkezli olarak hizmet veren aynı zamanda e-ticaret firması olarak da faaliyet gösteren Abiyefon’dan alışveriş yapabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yapılan bazı Abiyefon yorumları;

 • Abiyeler gerçekten çok kaliteli. Fiyatları biraz pahalı ama değer.
 • Dışarıda bulduğum fiyatlara oranla daha yüksek fiyatlar var. Yine de eve teslim olanağı nedeni ile tercih ediyorum.
 • Abiyefon üzerinden aldığım abiyeler aşırı kaliteli değil ama işimi görüyor. Sonuçta bir kez giyiyoruz.
 • Abiye kıyafet denildiğinde vazgeçilmez mağazam. Tavsiye ediyorum.
 • Bedeninizi biliyorsanız güvenle satın alabilirsiniz. İletişim kanalları da çoğu zaman ulaşılabilir olduğundan tercih ediyorum.
 • Abiye olunca mutlaka denemek gerekiyor. Online alışverişten pişman oldum çünkü iade etmek gerekti. İade etmesem tadilat yaptıracaktım. Bu kadar para verip de sonrasında tadilat yaptırmak istemedim.
Abiyefon Nedir

Abiyefon Nedir?

Abiyefon sadece abiye kıyafet satılan bir e-ticaret firmasıdır. Online olarak satışlarını sürdüren firmanın sloganı ise “Sadece Abiye”. Abiyefon üzerinden satın aldığınız abiye kıyafetleri ücretsiz iade edebiliyorsunuz. Kapıda ödeme gibi çeşitli ödeme imkanları da sunuyor.

Abiyefon sitesinden alışveriş yapmak için web sitesine giriş yapmalı ve tercih ettiğiniz abiyenin bedenini seçerek sipariş oluşturmalısınız. Aynı gün kargo reklamı ve ücretsiz iade olanağı ile ilk bakışta tercih edilebilir online abiye satış noktalarından biri olarak akla gelmektedir.

Abiyefon üzerinden alışveriş yapmadan önce geçmişte yapılmış şikayetleri, iletişim seçeneklerini değerlendirmeniz önerilmektedir.

Abiyefon İade Şikayet

Abiyefon iade şikayetleri çok sık olmamakla birlikte abiye giyimde ortaya çıkan durumlardan biridir. Kullanıcıların iade sürecinde kargo ücretinin kesilmesi nedeni ile şikayette bulunduğu biliniyor. Abiyefon online satış üzerinden ürün satın alıp iade sürecinde sorun yaşayanlar tarafından yapılan bazı yorumlar;

 • Abiyenin bedeni uymadığı için doğrudan iade ettim. İade sürecinde hiçbir sorun yoktu. Yine de 40 TL’lik kesinti yapılmış. Bu şekilde söylenmemişti.
 • Para iadesini eksik yaptılar. Madem tam iade yapmayacaksınız bu durumu neden daha önce dile getirmiyorsunuz. Bir sürü para veriyoruz.
 • İade ettiğim ürünü kabul etmediler. Kesinlikle giymedim. Giydiğimi iddia ederek iademi kabul etmediler. Yazık bir sürü para verdik. Karşımızda muhatap da bulamıyoruz.
 • Şikayet etmezseniz hatalarını umursamıyorlar. Şikayet ederseniz size geri dönüş yapıp hatalarını telafi ediyorlar. Hakkınızı arayın. Şikayetvar platformuna şikayet ettikten sonra sorunun çözümü için size ulaşıyorlar.
Abiyefon İade Şikayet

Abiyefon İletişim

Abiyefon iletişim bilgileri; 0850 259 62 07 üzerinden ulaşabilirsiniz. Aramalarda doğrudan bu numarayı kullanırken WhatsApp üzerinden de yazılı iletişim kurmak mümkündür. Abiyefon müşteri hizmetleri ile yapmak istediğiniz görüşmelerde iptal, iade, beden değişimi gibi çeşitli konularda hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Abiyefon iletişim bilgileri;

 • Adres; Sümer Mah. 2482 Sk. Pera Evleri A4 Blok (4/4A) No:4/4/2 Merkezefendi/DENİZLİ
 • Abiyefon Vergi Dairesi ve Vergi Numarası; Gökpınar Vergi Dairesi – 0022219207
 • Abiyefon Mersis Numarası; 0002221920700001
 • Abiyefon Ticari Sicil Numarası; 43573
 • Abiyefon Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası; 0850 259 62 07
 • Abiyefon WhatsApp İletişim Numarası; 0530 085 6420
Abiyefon WhatsApp Numarası

Abiyefon WhatsApp Numarası

Abiyefon WhatsApp numarası 0530 085 64 20 olarak faaliyettedir. WhatsApp iletişim numarası üzerinden kargonuzun durumunu sorgulayabilir, aradığınız modelin beden bilgisini kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden müşteri temsilcisi ile yazılı iletişim kurmanız mümkündür. Web sitesinin iletişim bölümüne doğrudan ulaşmanızı sağlayacak müşteri hizmetleri numarası; 0850 259 62 07 olarak aktiftir.  

Abiyefon Şubeleri

Abiyefon Şubeleri

Abiyefon merkezi olan Denizli’den hizmet vermektedir. Denizli’deki merkez şubenin yanı sıra online şubesi de bulunmaktadır. Online yapılan alışverişlerde kargolama süreçleri doğrudan Denizli’de bulunan merkez şubesinden yapılır.

Abiyefon firmasına ait şubeler bulunmamaktadır. Birçok abiye giyim ürünü satan firmanın Abiyefon firmasından ürün alarak ürün satışı yaptığı bilinmektedir. Abiyefon firmasına ait abiye ürünlerini satın almak için Denizli’de bulunan merkez şubeden ya da e-ticaret sitesinden faydalanabilirsiniz.

13-14 Yaş Abiye Modelleri ve Fiyatları Ucuz

Pronovias Gelinlik Fiyatları

Vakko Gelinlik Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu