Airpods telefona nasıl bağlanır videolu anlatım ile sizlere yardımcı oluyoruz. Airpods nasıl bağlanır Xiaomi ve Airpods nasıl bağlanır Android cihazlara gelin birlikte inceleyelim.

Airpods telefona nasıl bağlanır? kablosuz ürünü cihazla etkinleştirmek isteyenler açısından araştırılır. Çünkü Airpods cihaza bağlandığı andan itibaren kablosuz müzik dinleme keyfini yaşamanızı sağlar. Telefon ile bağlantı kurmak için şu yolları izleyebilirsiniz;

 • Aygıt Ayarlar Bölümüne Giriş Yapın
 • Bluetooth Bölümüne Girin
 • Bluetooth Etkinleştirin
 • Airpods Cihazınıza Yakınlaştırın
 • Ekrandaki Yönergeleri Takip Edin
 • En Son Tamam Tıklayarak Bağlantıyı Kurun

Çok basit şekilde etkinleştirilecek olduğunuz Airpods’u cihaza tanımladıktan sonra artık kablosuz muhteşem bir ses deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Airpods Nasıl Bağlanır Xiaomi

Airpods Nasıl Bağlanır Xiaomi 

Airpods nasıl bağlanır Xiaomi markalı cihazınız varsa öğrenmek isteyebilirsiniz. Çünkü her bir farklı markaya sahip olan cihazlarda kablosuz bluetooth etkileşimini yapmak için farklı bir yol izlemek zorunda kalabiliyorsunuz. Xiaomi cihazları için nasıl bağlanılır diye incelediğimizde;

 • Ayarlar Bölümüne Giriş Yapın
 • Bağlantılar ve Bluetooth Bölümüne Girin
 • Cihazı Yakınlaştırarak Tamam İşaretine Tıklayın

Xiaomi kullanıcıları da birkaç adımla artık Airpods’u etkin hale getirme kolaylığını yaşayacak. Bağlantı kurulduktan sonra keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Airpods Nasıl Bağlanır Android

Airpods Nasıl Bağlanır Android

Airpods nasıl bağlanır Android cihazlarda diyenler olabilir. Android cihazlara Airposd’u çok pratik bir şekilde bağlayarak sıkıntısız şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için cihazı kullanacak kişilerin Bluetooth bölümünü aktif hale getirmesi son derece önemlidir. Bluetooth aktif hale getirdikten sonra cihazın yakınına Airpods’u getirerek birbirlerini algılamalarını sağlayabilirsiniz.

Airpods Nasıl Bağlanır İphone

Airpods nasıl bağlanır İphone markalı cihazlar için önemli bir konudur. İphone cihazlarınızın Ayarlar kısmına gelerek Bağlantılar- Bluetooth bölümüne gelebilirsiniz. Daha sonrasında ekrana sürekli olarak yönergeler çıkacak ve ileri sekmesine tıklayacaksınız. En son tamam bölümüne tıklayarak Airpods ile İphone cihazların etkileşimini sağlayabilirsiniz.

Airpods Neden Bağlanmıyor?

Airpods Neden Bağlanmıyor

Airpods neden bağlanmıyor? tarzında birtakım sıkıntılar yaşanabilir. Doğal olarak böyle bir durumda bağlanmama sebepleri de araştırılmaya başlanır. Eğer ki Airpods ile cihazınız arasında bağlantı kopukluğu yaşanıyorsa bunun nedeni şunlar olabilir;

 • Airpods Yazılımsal veya Donanımsal Sorunları Olabilir
 • Airpods Düğmesine 10 Saniye Kadar Basılı Tutun
 • Bluetooth Aktif Olup Olmadığını Kontrol Edin

Airpods ile ilgili yaşanılan bağlantı sorunları bu sebeplerden kaynaklı olarak yaşanabilir. Eğer ki bunları yaptığınız halde sorun yaşanmıyorsa o halde cihazla ilgili bir sıkıntı olabilir.

Apple Airpods Android İle Çalışır Mı?

Apple Airpods Android ile çalışır mı şeklinde soruyor olabilirsiniz. Airpods son derece işlevsel bir ürün olduğundan dolayı doğal olarak her türlü işletim sistemlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkündür.

Airpods Nasıl Sıfırlanır?

Airpods nasıl sıfırlanır böyle bir yola başvuracak kullanıcılar için bilinmesi gereken bir konudur. Airpods cihazlarında sıfırlama yapmak istiyorsanız kapak açıkken arka bölümünde yer alan düğmeye 15 saniye kadar basılı tutun. Turuncu renkte yanıp sönme işlemi gerçekleştikten sonra başarıyla sıfırlamayı yapmış olursunuz. Sıfırlama sonrasında dilerseniz cihazınızla yeniden bir eşleştirme yaparak etkin şekilde kullanabilirsiniz.

AirPods telefona bağlanmıyor

Airpods Pro Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır (Sorgula) AirPods Pro Seri Numarası

Airpods Bilgisayara Nasıl Bağlanır (Windows 10, 11)

1 Comment