Alfa romeo elektrikli bisiklet fiyatları ile karşınızdayız. Alfa romeo bisiklet modelleri ve fiyatlarını yazımızda bulabilirisiniz.

Elektrikli bisiklet talebi gün geçtikçe artmaya başladı. Durum böyle olunca elektrikli bisiklet marka ve modelleri de piyasada yerini aldı. Son zamanlarda ortaya çıkan Alfa Romeo elektrik bisiklet modelleri birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bim marketlerde satışı gerçekleşecek olan Alfa Romeo elektrikli bisikletleri 21 Temmuz tarihinde bulabilirsiniz. Bim markete gelecek olan Alfa Romeo bisikletlerin hepsi katlanabilir yapıya sahip. Küba elektrikli bisiklet modelleriyle aynı özellikleri mevcut olan bu modellerin güncel fiyatları nedir? Merak ediyorsanız hadi gelin birlikte bakalım.

Alfa Romeo Elektrikli Bisiklet R1 17.000 TL
Alfa Romeo Elektrikli Bisiklet R2 18.000 TL

Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet

Alfa Romeo R1 modeli Bim marketlerde satışa sunulacak. RKS XS modelinden sonra Alfa Romeo elektrik bisiklet satışa sunuldu. 250 W güce sahip motoru ile şehir içinde kolayca kullanabilirsiniz. Ortalama bir saat içerisinde 25 km hız seviyesine ulaşabilir. Hem ön hem de arka kısmında bulunan led farlar sayesinde gece sürüşlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

LCD gösterge paneli sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. R1 modelini diğer modellerden ayıran en büyük özelliği kalın tekerleklere sahip olması. R1 modelinde 20 jant kullanılmıştır. Bataryasını çıkartarak evde kolayca şarj etme imkanınız var. Bisikletin toplam ağırlığı 10 kg civarındadır.

Alfa Romeo R2 Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Alfo Romeo R2 elektrikli bisiklet modeli Bim mağazalarında 21 Temmuz 2023 tarihinde satışa sunulacak. Volta elektrikli bisiklete göre kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. R1 modeline göre fren sistemi ve lastik özellikleri daha iyidir. 250 W motor gücü ve 36 V 7.8 Ah bataryası ile karşınıza çıkıyor. R2 modeli ile yapabileceğiniz maksimum hız seviyesi 25 km/ olarak belirlenmiştir.

Batarya kapasitesi ile ortalama 35 km arasında yolculuk yapabilirsiniz. LED far ve LCD gösterge paneli sayesinde sürüş esnasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 20″ tel jantlar ve mekanik fren sistemi kullanılmıştır. Ayrıca suya dayanıklı olan R2 modelini 18 bin TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Alfa elektrikli bisiklet hakkında yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere ulaştırmayı unutmayın.