Bim Yumurta Fiyatı 2022 – 10’lu-15’li-30’lu Bili Bili [GÜNCEL]

BİM yumurta fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BİM 30’lu yumurta fiyatı 2022 ve BİM 15’li yumurta fiyatı işte detaylar.

BİM yumurta fiyatı en sık merak edilen konulardan biri olarak dikkat çekiyor. BİM aktüel marketlerde birden fazla yumurta markası bulunuyor. Etiket fiyatları günlük olarak değişebiliyor. Ancak en güncel fiyat detayları şu şekildedir;

  • Bim Bili Bili 10’lu yumurta fiyatı 27.50 TL’dir.
  • Bim Bili Bili 15’li yumurta fiyatı 23.50 TL’dir.
  • Bim Bili Bili 30’lu yumurta fiyatı en güncel haliyle 49.50 TL’dir.

Belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir. Etiket fiyatlarında aktif bir şekilde değişkenlik oluyor. En yakın Bim şubelerini ziyaret ederek kolayca güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Bim market yumurta fiyatları ve ayrıntıları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar burada!

BİM 30’lu Yumurta Fiyatı 2022

BİM 30’lu yumurta fiyatı 2022 yılı boyunca değişkenlik gösteriyor. Yılın son ayında herkes BİM market yumurta fiyatlarını merakla araştırıyor. Yapılan fiyat güncellemesine göre en son BİM Bili bili marka 30 adet yumurta fiyatı 49.50 TL olarak yansıyor. Diğer markaların fiyatları da yine benzer seyirde ilerliyor. Nitekim fiyat konusunda özellikle de yeni yılın yaklaşmasıyla zamlar yansıyor. Bu zamlar etiketlerin günlük değişmesine de neden olabilir. Buna göre;

  • Güncel fiyat detaylarına ulaşmak için Bim market şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
  • Ya da bunun yerine Bim aktüel ürün listelerini internet üzerinden takibe alabilirsiniz.
BİM 30'lu Yumurta Fiyatı
BİM 30’lu Yumurta Fiyatı

BİM 15’li Yumurta Fiyatı

BİM 15’li yumurta fiyatı nedir, zamlandı mı ve benzeri sorular için sıkça yanıt aranıyor. Bili bili 15’li yumurta fiyatı 23.50 TL‘dir. BİM market markası olan Bili bili 10’lu yumurta fiyatı en son raflara 27.50 TL olarak yansıyor. Ancak bu fiyat değişkenlik göstermiş olabilir.  En güncel fiyat ayrıntılarına kolayca ulaşmak üzere Bim marketlerin en yakın şubeleriniz ziyaret edebilirsiniz.

1 Koli Yumurta Fiyatı 2022

1 koli yumurta fiyatı 2022, günümüz itibari ile 30’lu yumurta (koli) fiyatı 49.50 TL’dir. seçenekleri de sunuyor. Fabrikasyon olmayan tamamen organik şekilde sunulan bu yumurta fiyatları normal yumurtalara nazaran biraz daha yüksek olabilir. BİM market şubelerinin tümünde organik yumurta seçeneklerini bulabilirsiniz. Sürekli yumurta raflarında yerini alıyor. Bazen aktüel ürün kısmında yer aldığı için oldukça indirimli fiyatlarla da satışa sunulabiliyor. Güncel ve aktüel fiyat detaylarını BİM marketin online şubelerinden takip edebilirsiniz.

Bim Süt Fiyatları – Dost Süt Yarım ve Tam Yağlı Fiyatı

BİM Un Fiyatı (GÜNCEL) – Efsane Bim Un 5 Kg Fiyatı

Bim Nohut Fiyatları – 1 Kg Nohut Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

4 Yorum

  1. Rantçılıkla ne alakası var enflasyon uçmuş gitmiş, pahalılığın sebebini marketlere değil ülkeyi yönetemeyen beceriksizlere sorun!

    1. Fırsatçılar olmasa enflasyon olmaz,evet suçları var ,bunlara ağır cezalar kesmemeleri

  2. O kadar yumurta varken rantçılar yine iş başında ve bunlara çanak tutan bim 101 şok migros birleşik marketlere yazıklar olsun. Fakirin ekmeğiyle oynuyonuz ama ilâhî adalet en sevdiğinizle ödetir bunu aklınızda olsun الله düzeltin diye bekler de düzeltmeyince en ağır şekilde bede lödetir cezanızı büyük keser bekleyin ve görün..!! 😏 🤨☹️😬🤬

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu