Bim yumurta fiyatı, birçok faktöre göre belirlenmektedir. Bim yumurta fiyatlarını belirlerken üretim maliyetleri, talep ve arz, rakiplerin fiyatları gibi unsurları göz önünde bulundurduğu düşünülmektedir.

  • Bili Bili 10’lu Beyaz Yumurta: 45 TL
  • Bili Bili 15’li Beyaz Yumurta: 65 TL
  • Bili Bili 30’lu Beyaz Yumurta: 115 TL
  • Yumurtacım 30’lu Kahverengi Yumurta: 115 TL
Bim Yumurta Fiyatı
Bim Bili Bili 10’li yumurta fiyatı (63-72G)45 TL
Bim Bili Bili 15’li yumurta fiyatı (63-72G)65 TL
Bim Bili Bili 30’lu yumurta fiyatı (53-63G)115 TL
Yumurta adet fiyatı (53-63G)2,72 TL

Belirtilen fiyatlar farklılık gösterebilir. Etiket fiyatlarında aktif bir şekilde değişkenlik oluyor. En yakın Bim şubelerini ziyaret ederek kolayca güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Bim market yumurta fiyatları ve ayrıntıları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar burada!


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim 30’lu Yumurta 2024

Bim 30’lu yumurta 2024 yılı boyunca değişkenlik gösteriyor. Yılın son ayında herkes BİM market yumurta fiyatlarını merakla araştırıyor. Yapılan fiyat güncellemesine göre en son BİM Bili bili marka 30 adet yumurta fiyatı 115 TL olarak yansıyor. Diğer markaların fiyatları da yine benzer seyirde ilerliyor. Nitekim fiyat konusunda özellikle de yeni yılın yaklaşmasıyla zamlar yansıyor. Bu zamlar etiketlerin günlük değişmesine de neden olabilir. Buna göre;

  • Güncel fiyat detaylarına ulaşmak için Bim market şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
  • Ya da bunun yerine Bim aktüel ürün listelerini internet üzerinden takibe alabilirsiniz.
BİM 30'lu Yumurta Fiyatı
BİM 30’lu Yumurta Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatı 15’li 2024

Bim yumurta fiyatı 15’li 2024 nedir, zamlandı mı ve benzeri sorular için sıkça yanıt aranıyor. Bili bili 15’li yumurta fiyatı 65 TL’dir. BİM market markası olan Bili bili 10’lu yumurta fiyatı en son raflara 45 TL olarak yansıyor. Ancak bu fiyat değişkenlik göstermiş olabilir.  En güncel fiyat ayrıntılarına kolayca ulaşmak üzere Bim marketlerin en yakın şubeleriniz ziyaret edebilirsiniz.

1 Koli Yumurta Fiyatı 2024

1 koli yumurta fiyatı 2024, günümüz itibari ile 30’lu yumurta (koli) fiyatı 115 TL’dir. seçenekleri de sunuyor. Fabrikasyon olmayan tamamen organik şekilde sunulan bu yumurta fiyatları normal yumurtalara nazaran biraz daha yüksek olabilir. BİM market şubelerinin tümünde organik yumurta seçeneklerini bulabilirsiniz. Sürekli yumurta raflarında yerini alıyor. Bazen aktüel ürün kısmında yer aldığı için oldukça indirimli fiyatlarla da satışa sunulabiliyor. Güncel ve aktüel fiyat detaylarını BİM marketin online şubelerinden takip edebilirsiniz.

Yumurta kaç TL 2024?

Bim’de satılmakta olan Bili Bili yumurta fiyatının güncel halini içeriğimizde detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

1 koli yumurta kaç adet?

Koli içerisinde sıralanan toplamda 30 adet yumurta bulunmaktadır. Daha ufak paketlerin içerisindeki sayıda standart olup 10’lu ve 15’li paketler bulunmaktadır.