Bim’de Satılan Kedi Dili Fiyatları 2022

Bim’de satılan kedi dili fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kedi dili paket Bim ve Bim kedi dili içinde kaç tane var işte detaylar.

Bim’de satılan kedi dili fiyatları 2022 yılında 7,5 TL’dir. Paketler halinde satılan kedi dili bisküvi ve kuruyemiş kategorisinde satılsa da daha çok pastaların ana malzemelerinden biri olarak kullanılmaktadır.

Pasta süsleme, pasta kekini oluşturma gibi amaçlar ile kullanılan kedi dili malzemesi çoğu zaman isimli ve yaş ifade edilen sayılardan oluşan pastalar için şekillendirici bir kek olarak tercih edilmektedir.

Süt ile ıslatıldığında tam bir kek kıvamını alan kedi dilinin Bim aktüel marketlerde satış fiyatından, paket içeriğindeki kedi dili sayısından ve benzeri bilgilerden oluşturduğumuz derlememizi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. 

Bim Ürün Fiyatları

Kedi Dili Paket Bim

Kedi dili paket Bim marketlerde 7,50 TL’den satışa sunulmaktadır. Market raflarında sürekli bulabileceğiniz bir ürün olarak kedi dilini paketler halinde satın alabilirsiniz.

Kedi dili ürünlerinin satın alınması için Bim şubelerinden birine gidilmesi yeterlidir. Bim’de satılan kedi dili ürününün markası ise Carlotti olarak bilinmektedir. Her bir kedi dili paketi 200 gramdır. Bisküvi ve kuruyemiş kategorisinde yer almaktadır.

Bim Kedi Dili İçinde Kaç Tane Var

Bim Kedi Dili İçinde Kaç Tane Var

Bim kedi dili içinde 24 adet bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 200 gram olan her bir paket kedi dili pasta benzeri tariflerde kullanılmak üzere satın alınmaktadır.

Pastalarda tercih edildiğinde kedi dili ürünlerinin genellikle iki paket satın alındığı bilinmektedir. Bir pakette bulunan 24 adet kedi dilinin yeterli olması halinde 7,5 TL ödeme yaparak Bim marketlerden satın alınması mümkün.

Market raflarında ara sıra satılan aktüel ürünlerin aksine kedi dili ürünleri sürekli olarak satılan ürünlerdendir. Genellikle pasta kreması, krem şanti, puding benzeri ürünler ile yan yana raflara dizilmektedir. Markete gittiğinizde kolayca bulabileceğiniz ürünlerden biridir. Güncel fiyatı ise 7,5 TL’dir.

Bim Kedi Maması Fiyatları

Bim Casio Saat Fiyatları

Bim Philips Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı

Bim Gaming Masa Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu