Arçelik gurme şef fiyatı 2023 yılı güncel rakamlarını sizlere aktarıyoruz. Arçelik çok amaçlı pişirici yorumlar ve Arçelik gurme şef patates kızartma fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Ürün AdıFiyatı
Gurme Şef4.739 TL
Arçelik Gurme Şef Fiyatı

Arçelik Gurme Şef çok amaçlı pişirici; özel sensörler sayesinde güvenli pişirme deneyimi sunarken, 10 farklı otomatik yemek programı ile sebze, et, balık, baklagiller, pilav ve reçel gibi birçok yemek çeşidinin pratik bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor

Arçelik, geleneksel düdüklü tencerelerin yerini alacak, modern, hızlı ve sağlıklı bir pişirme yöntemini tüketicileriyle buluşturdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Arçelik, kolay kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkan Arçelik Gurme Şef çok amaçlı pişiriciyi tasarladı. Arçelik Gurme Şef, yeni nesil düdüklü tencere olarak sofraların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Arçelik Çok Amaçlı Pişirici Yorumlar

Arçelik Gurme Şef Fiyatı

Arçelik çok amaçlı pişirici yorumlar, özel güvenlik sensörleri ile pişirme süresince sıcaklık ve basıncı kontrol altında tutarak herhangi bir basınç artışı ve patlama riskini ortadan kaldıran Arçelik MC 6046 I Gurme Şef, ön tanımlı programları ile ideal pişirme sağlıyor.

Geleneksel tencere yemeklerinden sağlıklı tariflere kadar farklı birçok pişirme ayarı ile tek bir tencerede çok amaçlı ve pratik kullanımı sağlayan Arçelik MC 6046 I Gurme Şef’te; düdüklü et/tavuk, düdüklü baklagiller, tandır, yahni/tencere yemeği, sote, kısık ateşte yavaş pişirme, buharda pilav, yoğurt, reçel ve poşe programı olmak üzere 10 farklı program bulunuyor.

  • Arçelik Çok Amaçlı Pişirici Yorumlar;
    • Düdüklüden korkan biri olarak muhteşem kolaylık. Yemekleri kısa sürede lezzetli pişirme imkanı sağlıyor, mükemmel.
    • Üründen çok çok memnunum. Bir çok yemeği çok daha pratik bir şekilde pişirebiliyorum. Zamanlama ile piştiğinde kendisi kapanıyor, yemeğin başında beklemeye gerek kalmıyor. Yemekleri de klasik düdüklü tencerelere göre daha lezzetli ve daha kısa sürede pişiriyor. Tüm fonksiyonlarını henüz kullanmadım (yoğurt, reçel vb…) fakat bunlarda da başarılı olacağından eminim. Arçelik kalitesi zaten tartışılmaz, evimdeki hemen hemen tüm elektrikli ürünler Arçelikten, hepsinden de memnunum.
    • Birçok pişirme türünü tek yerde yapabilmek ve daha kısa sürede bitirmek çok harika. Hem güvenli hem pratik

Arçelik Gurme Şef patates kızartma

Arçelik Gurme Şef patates kızartma, Arçelik Gurme Şef Pro fiyat 4.739 TL’dir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği ve en çok satılan düdüklü modeli olan yeni nesil Arçelik Gurme Şef Fiyatı 4.739 TL’dir. Bu fiyat peşin olarak tahsil edilen ücrettir.

Comments are closed.