Bim Mutfak Gereçleri Fiyatı 2023 – Bim’de Bu Hafta

Bim haftanın fırsatları ile Bim’de bu hafta gelen mutfak gereçlerinin fiyatlarını sizler için derledik. Bu hafta Bim’e gelen aktüel ürünleri gelin birlikte inceleyelim.

Bim mutfak gereçleri fiyatı 2023, Bim marketlerde bu hafta birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız odası için değişik ürünlerden mutfak gereçlerine kadar birçok ürün satışa sunulacaktır. İhtiyacınız olan ürünleri Bim aktüel markete giderek satın alabilirsiniz. Mutfak gereçlerinin geleceği Bim marketlerde ürünlerin kalitesi oldukça iyidir. Bim marketlere gelecek olan ürünlerin listesini ve fiyatlarını inceleyebilir, uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

3 Katlı Kağıt Havlu; 38 TL

Bim mutfak gereçleri fiyatı 2023 - bim'de bu hafta

Blender Seti; 429 TL

Bim blender seti

Multichef Stand Mikser; 3.999 TL

Bim multichef stand mikser

Bim Doğal Zeytinyağlı Şampuan; 48 TL

Bim doğal zeytinyağlı şampuan

Bim 4’lü Çeyiz Seti; 2.599 TL

Bim 4'lü çeyiz seti

Bim Mutfak ve Banyo Gereçleri; 10 TL

Bim mutfak ve banyo gereçleri

Bim Temizlik Bezi; 30 TL

Bim temizlik bezi

Bim Tek Fiyat Mutfak Gereçleri; 40 TL

Bim tek fiyat mutfak gereçleri

Bim 6’lı Baharat Takımı Fiyatı

Bim marketlere gelecek olan ürünlerden birisi baharat takımıdır. Yemek yaparken kolayca ulaşabileceğiniz bir yere baharat takımını koyabilirsiniz. Mutfağınızın düzenli ve hoş durmasını istiyorsanız Bim marketlere giderek baharat takımına kavuşabilirsiniz.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Kızartma Tenceresi Fiyatı

Sabah kahvaltılarında ve yemeklerde en çok sevilenlerden birisi kızartmadır. Bim marketlerde bu hafta satışa sunulacak olan ürünlerden biri ise kızartma tenceresidir. Chef’s markasına ait kızartma tenceresi 22 cm boyutlarında olacaktır.

Bim Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası Fiyatı

Mutfak gereçlerinde en çok ihtiyacımız olan ürünlerden birisi ise kesme tahtasıdır. Kesme tahtasının iyi ve kaliteli olması birçok kişi için oldukça önemlidir. Bim marketlere gelecek olan kesme tahtası hem bambu özelliğini taşıdığı gibi hemde bileyici özelliği de vardır. Birçok kişi bu ürünü heyecanla beklemektedir.

Bim 6’lı Lâl Çay Bardağı Fiyatı

Evimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden birisi ise çay bardaklarıdır. Çay bardakları çok fazla misafir geldiği zaman bazen yeterli olmaz. Ya da çay bardakları çabuk kırıldıkları için yeni bir takım almak isteyebilirsiniz. Bim marketlerde bu hafta 6 adet çay bardağı satışa sunulacaktır. Çay bardağının görüntüsü ve duruşu birçok müşteri tarafından beğenilmiştir.

Bim Bal Kavanozu Fiyatı

Sabah kahvaltıların olmazsa olmazı baldır. Bal için özel üretilmiş kavanozlar bulunmaktadır. Bu kavanozlar sayesinde herhangi bir yeri kirletmeden bal ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bal kavanozunun kapağında bulunan bal kaşığı ile birçok kişi tarafından şimdiden geçerli notu almıştır.

Bim Oval Borcam Fırın Tepsisi Fiyatı

Bim marketlere gelecek olan bir diğer mutfak gereçlerinden birisi ise fırın tepsisidir. Oval bir şekilde borcam olan bu ürün Paşabahçe markasına ait olmaktadır. Paşabahçe markasının kalitesi oldukça iyidir.

Bim 6’lı Tatlı Dondurma Kasesi Fiyatı

Bim marketlerde yazın yaklaşması ile dondurma kasesinin satışı yapılacaktır. Misafirlerinize ya da evde dondurma kaselerini kullanabilirsiniz. Dondurma kaselerini birçok ürünün servisinde de kullanma şansınız vardır. Dondurma kaselerin 6 tane olmak üzerek Paşabahçe markasına aittir.

Bim Kavanoz Fiyatı

Kavanozlar birçok ev hanımı için önemli bir üründür. Bim marketlerde görebileceğimiz ürünlerden biri olan kavanozların fiyatları ise müşteriler tarafından merak edilmektedir. Paşabahçe markasına ait kavanozların kavanoz kapağı ve görüntüsü oldukça şık durmaktadır. Kavanozlar yaklaşık olarak 1500 cc civarındadır.

Bim 6’lı Leia Meşrubat Bardağı Fiyatı

Bardaklar mutfaklarda en önemli ürünlerden bir tanesidir. Ramazan’ın yaklaşması ile birlikte evlerdeki eksiklerin tamamlanmasını isteyen birçok kişi Bim marketlerden alışveriş yapabilirler. Paşabahçe markasına ait 6 tane meşrubat bardağına Bim marketlerden ulaşabilirsiniz.

Bim 6’lı Leia Su Bardağı Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Bim market zinciri her hafta yeni ürünler ile müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Bim marketlere gelecek olan ürünlerden birisi ise su bardağıdır. Görüntüsü ve duruşu oldukça kaliteli duran bu su bardakları Paşabahçe markasına aittir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥