Bekçi Sınav Ücreti Nereye Yatırılıyor

Bekçi sınav ücreti nereye yatırılıyor hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bekçilik sınav ücreti nereye yatırılır 2022 işte detaylar.

Binlerce kişinin heyecanla beklediği bekçi alımları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. İlanın yayınlanmasıyla birlikte başvuru şartları ve sınav ücretleri gibi detaylarda belli olmuştur. Birçok kişi tarafından merak edilen konulardan birisi ise sınav ücretinin ne kadar olduğu ve nereye yatırılacağıdır. Sizler için yazımızda bekçi sınav ücretleri için tüm merak ettiklerinizi derledik. Hadi lafı uzatmadan detaylara bir bakalım.

Bekçi Nasıl Olunur

Bekçilik Sınav Ücreti Nereye Yatırılır 2022

2022 yılında bekçi olmak isteyen binlerce aday vardır. Bekçi olmak isteyen adayların işe alım ilanları yayınlandı. Adaylardan başvuru esnasında istenen belgeler arasında sınav ücretinin dekontu bulunmaktadır. Bekçi olmak için belirli bir sınava girmeniz gerekir. Bu sınav için ödeyeceğiniz ücrete ait dekontu ise başvuru esnasında yanınızda bulundurmanız gerekir. Peki Bekçilik sınav ücretini hangi bankaya veya nereye yatıracağınızı bilmiyorsanız sizler için derledik.

  • İnternet üzerinden ön başvuru şeklinde yapacak olan adaylar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halkbank Gölbaşı Şubesine ücretleri yatırmaları gerekir. Bu şube de 2022 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı adlı hesaba ücretlerin yatırılması gerekmektedir.
  • Bekçilik için sınav ücretlerini bir tek Halkbank ATM’lerinden, internet bankacılığı üzerinden yatırabilmektedirler. İnternet bankacılığını kullanarak ücret yatıran kişilerin dekontlarını çıktı almaları gerekmektedir.
Bekçilik Sınav Ücreti Ne Kadar

Bekçilik Sınav Ücreti Ne Kadar 2022

EGM yapısına bağlı bekçi olarak görev almak isteyen binlerce aday vardır. Bekçi alımları için belirli şartların sağlanması gerekmektedir. 3 bin bekçi alınacağı duyurulmuştur. 28 Nisan ve 13 Mayıs tarihleri arasında https://www.pa.edu.tr adresine tıklayarak ön başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bekçi olmak isteyen adayların yazılı sınava girmeleri gerekmektedir. Sınavın ücreti ise merak konusu olmaktadır.

  • Bekçi olmak isteyen kişiler 28 Nisan ile 13 Mayıs tarihleri arasında 340 TL sınav ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

Askerlik Nereye Çıktı Nasıl Öğrenebilirim

Taşıma Ruhsatlı Silah Nasıl Alınır

Polise Şikayet Kaç Günde Sonuçlanır

Yunus Polis Nasıl Olunur

Trafik Polisi Nasıl Olunur Maaşı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu