Bim Bulaşık Makinesi Fiyatları 2024 (Ne Zaman)

Bim bulaşık makinesi almak isteyen birçok kişi Bim mağazalarını tercih ediyor. Aktüel ürün sayesinde cuma günleri ya da online uygulaması üzerinden bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerin satışı gerçekleşiyor.

Bim bulaşık makinesi fiyatları

Bim Bulaşık Makinesi Ne Zaman Gelecek 2024

Bim bulaşık makinesi fiyatları

Bim marketler vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik birçok ürünü piyasaya göre uygun fiyata satışa sunuyor. Belirli dönemlerde Bim buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesinin satışı gerçekleşiyor. Bulaşık makinesi en son Mayıs ayında mağazalarda satışı gerçekleşti.

Bim mağazalarında satılan bulaşık makinesi genellikle Keysmart markasına ait oluyor. Mayıs ayında Bim mağazalarına gelen bulaşık makinesinin en kısa sürede hem online hem de mağazalar üzerinden satışa çıkartılması bekleniyor. Tekrardan satışa çıkartılması beklenen bulaşık makinesinin en az 6.000 TL’den satışa sunulacağı tahmin edenler arasında yer alıyor.

Keysmart Bulaşık Makinesi

Arçelik markasının alt markası olarak bilinen Keysmart bulaşık makinesi genellikle Bim marketlerde satışa sunuluyor. 2 yıl boyunca garanti imkanı sunan Keysmart markasına ait bulaşık makinesinin genel olarak 4 programdan oluşuyor. Ekonomik, yoğun, optimum ve kısa yıkama programları mevcut.

Enerji sınıfı ise E olan bulaşık makinesinin tuz, parlatıcı uyarı ışığı ve ayarlanabilir fincan rafları bulunuyor. Keysmart markasına ait bulaşık makinesi bazı kullanıcılar tavsiye ederken bazı kullanıcılar tavsiye etmez.

Bim Bulaşık Makinesi Yorumları

Bim bulaşık makinesi yorumları

Bim marketlerde satılan bulaşık makinesini almak isteyen birçok kişi kullanıcı yorumlarını araştırmaya başladı. Daha önce bulaşık makinesini alan ve kullanan kişilerin olumlu ve olumsuz yorumları şu şekildedir;

  • İlk kullanımda gayet iyi performans sergiledi. Bence bu parayla alınabilecek en iyi bulaşık makinesi,
  • Giresun ilinde yaşıyorum. Satın aldığım bulaşık makinesi bir ay geçmesine rağmen hala teslim edilmedi. Kimse bu konuda yardımcı olmuyor.
  • Uygulama üzerinden bulaşık makinesi satın aldım. 10 gün sonra gelen bulaşık makinesi darbeli ve kusurlu çıktı.
  • Bir aydır bulaşık makinesini kullanıyorum. Herhangi sorun yaşamadım gayet iyi performans sergiliyor.
  • Kesinlikle almalısınız bence bu fiyata bu ürün kaçmamalı. Herhangi sıkıntısı yok Yüksek performans beklemiyorsanız alabilirsiniz.

A101 Bulaşık Makinesi

A101 marketlerde satışa sunulan bulaşık makinesinin fiyatı, markası ve ürünün özelliklerini merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Marketlerde ve online uygulamasında satışa çıkartılan tüm bulaşık makinelerinin fiyat listesi şu şekildedir;

A101 Bulaşık Makinesi Markası Özellikleri2024 Fiyat
Samsung DW60M50550BB5 programlı ankastre 9.000 TL
Seg BM 4001 4 programlı 5.300 TL
Hoover HF 5E5D0FW 17Wi-Fi + 9 programlı 7.700 TL
Seg BM 6001X 6 programlı 7.200 TL

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr