Bim Buzdolabı Fiyatları 6.700 TL’den satıştadır. Bim buzdolabı ürünleri kalite ve kullanıma göre fiyatları artış gösterebilir.

Bim buzdolabı, cuma günü aktüel ürünlerin satışı gerçekleşir. Bir hafta önceden yayınlanan kataloglarda buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon ya da elektrikli scooter gibi ürünler satışa çıkartılır.

Bim Buzdolabı fiyatları şu şekildedir;

 • Dijitsu Tezgahaltı Buzdolabı 93 Litre F Enerji Sınıfı; 2.700 TL
 • Keysmart No Frost Buzdolabı 430 Litre; 8.200 TL
 • Keysmart KEY 250 NF; 8.000 TL
 • Keysmart Key 330 BZST Çift Kapılı; 6.700 TL
 • Keysmart Key 430 BZNF Çift Kapılı; 8.500 TL

Bim Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

Bazı kullanıcılar, buzdolaplarının iç hacminin küçük olduğunu veya iç aydınlatmasının yetersiz olduğunu belirtmiştir. Ancak bu yorumlar, genel olarak olumlu yorumların yanında çok azdır.

İşte Bim buzdolabı kullanıcılarından bazı yorumlar:

 • “Fiyatına göre çok iyi bir buzdolabı. Sessiz çalışıyor ve A enerji sınıfı olduğu için tasarruflu. İç hacmi biraz küçük olsa da, küçük bir aile için yeterli.”
 • “Keysmart buzdolabı aldım, çok memnunum. Sessiz çalışıyor, iç hacmi yeterli ve fiyatına göre performansı çok iyi.”
 • “Bim’den Keysmart buzdolabı aldım, ilk başta biraz tereddüt etmiştim ama şimdi çok memnunum. Sessiz çalışıyor, iç hacmi yeterli ve A enerji sınıfı olduğu için tasarruflu.”

Keysmart Bim Buzdolabı Fiyatları

Bim Buzdolabı Fiyatları

Bim marketlere gelen buzdolapları genellikle Keysmart markasına ait oluyor. Keysmart markasına ait buzdolapları yılın belirli zamanlarında aktüel ürün kataloğu sayesinde Bim marketlerde satışa sunulur. Bim uygulaması üzerinden de Keysmart markasına ait buzdolabını satın alabilirsiniz.

Keysmart buzdolaplarının fiyatı modeline ve özelliklerine göre değişir. Bim marketlerde satılan Keysmart buzdolabı 2023 yılında 6.700 TL ile 8.500 TL fiyat aralığında yer aldı. Keysmart markasının 330, 430 ve 250 buzdolabı modelleri Bim marketlerde satışa sunuldu.

Bim Buzdolabı Ne Zaman Gelecek?

Bim marketlere belirli zamanlarda buzdolabı ürünü gelir. Aktüel ürün kataloğu üzerinden istediğiniz ürün satışa sunulmadıysa Bim uygulaması üzerinden buzdolabını satın alabilirsiniz.

Bim marketlere Şubat, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında buzdolabının satışı gerçekleşti. En son Haziran aktüel ürün kataloğunda yer alan Bim buzdolabının en kısa süre içerisinde tekrardan satışa sunulması bekleniyor.

Bim Keysmart hangi markanın yan ürünü?

Bim Keysmart, Vestel tarafından üretilmektedir. Vestel, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden biridir.

A +++ buzdolabı var mı?

Evet, Bim Keysmart buzdolabı modellerinden biri A+++ enerji sınıfındadır. Bim mağazalarında satışa sunulan A+++ enerji sınıfı Keysmart buzdolabı, 430 L Nofrost Buzdolabı’dır.

Keysmart buzdolabı fiyatı ne kadar?

Keysmart buzdolabı fiyatı, modele ve boyuta göre değişmektedir. Bim mağazalarında satışa sunulan Keysmart buzdolabı fiyatları şu şekildedir:

 • Keysmart 250 L Nofrost Buzdolabı: 7.999 TL
 • Keysmart 430 L Nofrost Buzdolabı: 8.999 TL
 • Keysmart 330 L Buzdolabı: 6.899 TL
 • Keysmart 430 L Nofrost Buzdolabı: 10.699 TL
 • Keysmart 330 L Buzdolabı: 8.499 TL
 • Keysmart 430 L Nofrost Buzdolabı: 9.499 TL

A101 Buzdolabı Fiyatları

Bim Buzdolabı Fiyatları

A101 marketlerde satışa sunulan buzdolaplarının marka, model ve fiyatlarını sizler için araştırdık. Hem uygulama üzerinden hem de mağazalardan kolayca A101 buzdolaplarını satın alabilirsiniz. Vestel, Samsung ve Profilo no frost gibi markaların satışa da gerçekleşir. En güncel A101 buzdolabı modelleri ve fiyatları şu şekildedir;

Flavel3.000 TL
Samsung21.000 TL
Seg13.500 TL