BİM elektrikli süpürge, çeşitli markalara ve modellere sahip bir dizi üründür. Bim Elektrikli Süpürge genellikle uygun fiyatlıdırlar ve temel temizlik ihtiyaçları için uygundurlar.

 • Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Atria, 2.500 TL
 • Fakir Dikey Elektrikli Süpürge, 900 TL
 • Philips FC9330, 4.500 TL

Bim markete gelen ürünlerden biri ise elektrikli süpürgedir. Elektrikli süpürgeler hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başındadır. Bim aktüel kataloglarda geçen ay 4 Şubat’ta Fakir torbasız 890 w elektrikli süpürge 999.00 TL ile satışa sunulmuştu. Bim aktüel marketlerde elektrikli süpürge olarak Fakir dik durabilen süpürge satışa sunulacaktır. Daha pratik ve çabuk olmasıyla çoğu kişi tarafından tercih edilen Fakir dik durabilen elektrikli süpürge yemek sonrası y ada bir şey döküldüğünde hemen müdahale için şarjlı süpürge kadar etkili ve çekim gücü daha kuvvetlidir. Bu hafta Bim markete gelecek olan süpürge ve fiyatlarını sizler için derledik.

Bim elektrikli süpürge fiyatları

Bim marketlerde uygulamaya yönelik toz torbasız süpürge satışa sunulmuştur. Bu ürünü sadece uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Philips markasına ait toz torbasız süpürge 1,299 TL üzerinden satılmaktadır. Bu ürünün özelliklerinden biri ise 3 yönlü başlığı, hijyenik bir şekilde boşaltma özelliği ve filtreleme özelliği ile tozların çoğunu yakalar. Bu ürünü satın almak istiyorsanız Bim uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Bim marketlere gelecek olan ürünlerin fiyatları ve özellikleri için yazımızı okumaya devam edin.

Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz

En çok satılan elektrik süpürgesi marka ve fiyatlarını aşağıda sizler için maddeledik.

 • Hepsiburada, Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge; 685 TL
 • Trendyol, ELKSTOR Arzum Ar 4005 Olimpia; 300 TL
 • Teknosa, Philips FC9323 Power Pro Compact Toz; 2.500 TL
 • Mediamarkt, BOSCH BGS41POW2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge; 3.800 TL
 • Trendyol, FAKİR Lucky Dikey Elektrikli Süpürge – Kum Beji; 800 TL
 • Evkur, Karaca Vantuz Action Force F3 Elektrikli Süpürge, Kırmızı; 1.800 TL

Daha fazla Bim market ev eşyası fiyat bilgi içeriği;


Bim Elektrikli Süpürge Ne Zaman Gelecek?

Bim marketlerde her hafta yeni ürünler satışa sunulmaktadır. Bim markette Fakir dik durabilen elektrikli süpürge şuanda Bim marketlerde satışa sunulmaktadır.

Fakir dik durabilen elektrikli süpürge özellikleri şu şekildedir;

 • 2 yıl garantili olması, açma kapama düğmesi şeklinde iki düğmeye sahip, torbasız kolay kullanım, 1 litreye kadar toz haznesi, kolay döndürülebilir tutma sapı, kablo boyu ise 5m olmaktadır.

Bim Elektrikli Süpürge Fakir Fiyatı

Bim market cuma günleri günü gelmeden aktüel kataloğu sayesinde bizleri gelecek ürünler hakkında bilgilendirir, haberdar eder. Kullananların çoğunun memnun kaldığı Fakir süpürge fiyatlarını sizler için derledik.

 • Fakir dik durabilen Elektrikli Süpürge Fiyatı: 900 TL’dir. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit yaptırma imkanınız da bulunmaktadır.

/ 5.

Share.

Comments are closed.