Bim Çocuklar İçin Puzzle Fiyatı – Bim Çocuk Oyuncakları

Bim çocuklar için puzzle fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim boyalı puzzle ve Bim sevimli hayvanlar eşleştirme puzzle işte detaylar.

Bim çocuklar için puzzle fiyatı, Bim marketlerde 25 Mart tarihinde karşımıza çıkacak ürünlerden birisi ise çocuklar için puzzle setidir. Çocuklar için puzzle yapmak oldukça önemlidir. Puzzle sabır ve dikkat isteyen bir oyundur. Puzzle yapmak çocuklarınızda hem sabır duygusunu hem de dikkatini geliştirecektir. Puzzle ile parça ve bütün ilişkisini ve becerilerini daha çok geliştirecektir. Puzzle tamamladığı zaman başarma hissiyatı çocuklarınızın özgüvenini daha çok artacaktır. Birçok yönden çocuklarınızı olumlu etkileyen puzzle setlerini Bim marketlerde uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bim aktüel marketlere gelecek olan puzzle setlerine gelin birlikte bakalım.

Bim Çocuk Eşyaları ve OyuncaklarıFiyatları
Bim 9 Parçalı Küp Puzzle42 TL
Bim Sevimli Hayvanlar Eşleştirme Puzzle39 TL
Bim Boyalı Puzzle29 TL
Ahşap Çocuk Yatağı900 TL
Şarjlı Çocuk Diş Fırçası420 TL
Çocuk Valiz530 TL
Bim Çocuk Eşyaları ve Oyuncakları

Çocuklar İçin Puzzle Fiyatları

Diğer mağaza marketlerdeki çocuklar için puzzle fiyatlarını güncelledik.

  • TRT Market; 45 TL
  • Trendyol; 85 TL
  • n11; 90 TL
  • Hepsiburada; 65 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Boyalı Puzzle

Bim marketlerde çocuklarınız için hem eğlenceli hem de eğitici bir ürün olan puzzle gelmektedir. Birçok duygu ve davranışların oluşmasında çocukları olumlu olarak etkileyen puzzle fiyatlarını ve özelliklerini sizler için derledik. Gelin birlikte bakalım.

Bim Sevimli Hayvanlar Eşleştirme Puzzle

Çocuklarınızın hoşuna gidecek bir diğer ürün ise sevimli hayvanlar eşleştirme puzzle ’dır. Puzzle çocuklarınızın gelişimi için oldukça önemlidir. Sevimli hayvanlar eşleştirme puzzle 36 parçadan oluşmaktadır. Hayvanların eşlemesinde ve bu hayvanların yiyeceklerini eşleşmesinde kullanılan bir puzzle türüdür. Hem çocuklarınız hayvanları öğrenir hem de eğlenceli bir aktivite içerisinde kendini bulmaktadır.

Bim marketlere gelecek olan sevimli hayvanlar eşleştirme puzzle ürününe 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bim 9 Parçalı Küp Puzzle

En çok sevilen ürünlerden biri olan küp puzzle Bim marketlere bu hafta gelecektir. Küp puzzle içerisinde 6 farklı puzzle oluşturabilirsiniz. 9 adet küpten oluşur ve bu 9 farklı küplerden 6 tane birbirinden farklı puzzle elde edebilirsiniz. Her küpün yüzeyi farklı bir puzzle aittir. Çocuğunuz puzzle ile uğraşırken oldukça keyif alacaktır. Hem eğlenceli hemde eğitici olan bu setin fiyatı şu şekildedir;

  • Bim marketlere gelecek olan küp puzzle setine 42 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr