Bayramın İkinci Günü Bim Açık Mı

Bayramın ikinci günü Bim açık mı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim bayramin 2 gunu acik mi ve bayramda Bim marketler açık mı işte detaylar.

İslam alemi için iki önemli bayram bulunmaktadır. Ramazan Bayramının bitmesiyle Kurban Bayramı yaklaşmaktadır. Kurban Bayramı’nda marketlerin açık olup olmayacağı ise merak konusu olmaktadır. Bayramlar ülkemizde büyük bir coşku ve sevinç ile kutlanmaktadır. Bayramların önemi ülkemizde oldukça fazladır. Sevdiklerimizle beraber olduğumuz ve hoş sohbetlerin yapıldığı bayramlar heyecanla beklenmektedir. En çok alışveriş yapılan ve popüler market zincirlerinden biri olan Bim Kurban Bayramı’nda açık olup olmayacağı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Merak ettiğiniz tüm konuları web sitemizde bulabilirsiniz. Kurban Bayramı’nda Bim aktüel market zincirleri açık olacak mı, kaç gün kapalı olacak gelin detaylıca bakalım.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Bayramin 2 Gunu Acik Mi

Bim market zincirleri ülkemizde uygun bulunan ve her yerde şubesi olduğu için en çok alışveriş yapılan market zincirlerinden biridir. Bim market zincirleri dini bayramlarda kapalı olmaktadır. Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte Bim marketlerin ne zaman kapalı olacağı birçok kişi tarafından merak edilen konulardan biridir.

  • Diğer senelerde olduğu gibi bu sene de geleneği sürdürecek olan Bim marketler bayramın ilk iki günü kapalı olacaktır. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü normal çalışma saatlerinde hizmet vermeye başlayacaktır.
Bayramda Bim Marketler Açık Mı

Bayramda Bim Marketler Açık Mı

Kurban Bayramı 2022 yılın da 9 Temmuz tarihinde başlayacak olup 12 Temmuz tarihinde bitecektir. Dört gün süren Kurban Bayramı ülkemizde heyecanla beklenmektedir. Dini bayramlarda birçok yer kapalı olmaktadır. Birçok kişide kapalı olan marketleri ve mağazaları merak etmektedir. Bim marketler ülkemizde alışveriş yapılan en büyük perakendeye sahip market zincirlerinden biridir. Bim marketlerin bayramda açık olup olmayacağını merak edenler için yazımızı ele aldık.

  • Bim marketler dini bayramlarda ilk gün kapalı olmaktadır. Kurban Bayramı’nda ikinci günde de kapalı olacak Bim marketler bayramın üçüncü ve dördüncü günü hizmet vermeye başlayacaktır. Sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatine kadar hizmet veren Bim marketlere bayramın üçüncü ve dördüncü günü gidebilirsiniz.

Magnum Mini 6’lı Fiyatı

Bim Aynalı Takı Dolabı Fiyatı

Bim Yazı Tahtası Fiyatları

Bim Schwartz Dikiş Makinesi Fiyatı

googlehaberler