Bayramın İkinci Günü Bim Açık Mı – Bayramda Çalışan Marketler

Kurban bayramın ikinci günü Bim açık mı ve hangi günler Bim marketler kapalı bilgilendiriyoruz. Bayramda Bim marketler açık mı, gelin birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

İslam alemi için iki önemli bayram bulunmaktadır. Ramazan Bayramının bitmesiyle Kurban Bayramı yaklaşmaktadır. Kurban Bayramı’nda marketlerin açık olup olmayacağı ise merak konusu olmaktadır. Bayramlar ülkemizde büyük bir coşku ve sevinç ile kutlanmaktadır. Bayramların önemi ülkemizde oldukça fazladır. Sevdiklerimizle beraber olduğumuz ve hoş sohbetlerin yapıldığı bayramlar heyecanla beklenmektedir. En çok alışveriş yapılan ve popüler market zincirlerinden biri olan Bim Kurban Bayramı’nda açık olup olmayacağı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Merak ettiğiniz tüm konuları web sitemizde bulabilirsiniz. Kurban Bayramı’nda Bim aktüel market zincirleri açık olacak mı, kaç gün kapalı olacak gelin detaylıca bakalım.

Bim Bayram Çalışma Saatleri2023 Güncel
27 Haziran Salı (Arefe Günü)Tam Gün Çalışma
28 Haziran Çarşamba (Bayramın 1. Günü)Tatil
29 Haziran Perşembe (Bayramın 2. Günü)Tam Gün Çalışma
30 Haziran Cuma (Bayramın 3. Günü)Tam Gün Çalışma
01 Temmuz Cumartesi (Bayramın 4. Günü)Tam Gün Çalışma
Kurban Bayramında Bim Açık Mı 2023

Bim Bayramin 2 Gunu Acik Mi

Bim market zincirleri ülkemizde uygun bulunan ve her yerde şubesi olduğu için en çok alışveriş yapılan market zincirlerinden biridir. Bim market zincirleri dini bayramlarda kapalı olmaktadır. Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte Bim marketlerin ne zaman kapalı olacağı birçok kişi tarafından merak edilen konulardan biridir.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bayramda Bim Marketler Açık Mı

Bayramda bim marketler açık mı

Kurban Bayramı 2023 yılın da 28 Haziran tarihinde başlayacak olup 1 Temmuz tarihinde bitecektir. Dört gün süren Kurban Bayramı ülkemizde heyecanla beklenmektedir. Dini bayramlarda birçok yer kapalı olmaktadır. Birçok kişide kapalı olan marketleri ve mağazaları merak etmektedir. Bim marketler ülkemizde alışveriş yapılan en büyük perakendeye sahip market zincirlerinden biridir. Bim marketlerin bayramda açık olup olmayacağını merak edenler için yazımızı ele aldık.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥