Bim Katlanır Masa ve Dolap Fiyatı – Piknik ve Kamp Ekipmanları

Bim katlanır masa ve dolap fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim mutfak katlanır masa fiyatı ve Bim bölmeli dolap fiyatı işte detaylar.

Bim katlanır masa ve dolap fiyatı, Bim marketlere uğrayarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki bizleri bu hafta ne beklemektedir?

Bim marketlerde bu hafta katlanır masa ve çok amaçlı kullanabileceğiniz dolap ürünleri gelmektedir. Yazın gelmesiyle bahçelerimize, balkonlarımıza koyabileceğiniz masaya ya da çiçeklerinizi koyabileceğiniz hoş bir sehpaya Bim aktüel marketlerde bulabilirsiniz. İsterseniz bu ürünlerin fiyatlarına bakalım.

Ürün AdıÜrün Fiyatı
Katlanır Piknik Masası Seti750 TL
Bim Mutfak Katlanır Masa Fiyatı100 TL
Bim Katlanır Masa ve Dolap Fiyatı

Katlanabilir Yemek Masası 6 kişilik

Katlanabilir yemek masası 6 kişilik fiyatlarını sizler için güncelledik.

  • Koçtaş; 1.350 TL
  • Hepsiburada; 800 TL
  • n11; 1.100 TL
  • Trendyol; 800 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Mutfak Katlanır Masa Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta gelecek olan ürünlerin listesi açıklanmıştır. Bim marketlerde katlanan masa ürünlerini bulabilirsiniz. İsterseniz mutfak masası olarak, isterseniz balkonlarında kullanabileceğiniz bu ürünün özellikleri şu şekildedir;

  • 18 mm suntalam maddesinden yapılmıştır. Boyutları ise şu şekildedir; eni 40 cm olurken boyu 60 cm olmaktadır. Bu ürün katlanabilir olmasıyla birlikte birçok müşteri tarafından heyecanla beklenmektedir. Bu ürünün fiyatı 100 TL olmaktadır.

Bim Bölmeli Dolap Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta göreceğimiz ürünlerden bir tanesi ise çok amaçlı dolaptır. Çok amaçlı dolapları istediğiniz yerde ve istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. 8 tane bölmesi olan bu dolap Bim marketlerde satışa sunulacaktır. Bim bölmeli dolabın boyutları şu şekildedir;

  • Rafların eni 28.8 cm olurken boyu 48.6 cm olmaktadır. Dolabın boyu ise 174 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. 8 bölmeli çok amaçlı bu dolabı 499 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Bim katlanır masa ve dolap fiyatı - piknik ve kamp ekipmanları
Bim katlanır masa ve dolap fiyatı

Bim Modern Çiçeklik Sehpası

Bim kataloglarında yerini alan bir diğer ürün ise çiçek sehpasıdır. Çiçek sehpası görüntüsü ve şekli ile evinize farklı bir hava katacaktır. Renkleri ile birçok kişinin beğendiği bu kaliteli ürünü bu hafta Bim marketlerde bulabilirsiniz.

Bim marketlere gelecek olan modern çiçeklik sehpasının boyu 65 cm olurken eni 24 cm olmaktadır. Bu ürüne 159 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥