BİM Cuma saati, öğle namazı kılma süresidir. Cuma namazı saatinden sonra yaklaşık 30 dakika kapalı kalırlar ve namaz sonrası tekrar açılırlar.

Açılış Saati09:00
Cuma Saati13:00 – 13:30
Kapanış Saati21:00

Bim marketler müşterilerine daha hizmet vermek için öğle arası yoktur. Değişimli olarak çalışan personel sürekli faaliyet gösterir. Bir tek gün olan cuma gününde ise öğle zamanında  kapanış yapmaktadır. Cuma namazı saatleri içerisinde kapanan Bim cuma günü çalışma saatlerini sizler için derledik.

Cuma Günü Mesai Saatleri

Bim market zincirleri uzun zamandan beri faaliyet göstermektedir. Ülkemizde faaliyet gösterdiği gibi yurtdışında da şube açan Bim marketler vatandaşlar tarafından sevilmektedir. Diğer marketlere göre uygun bulunan Bim marketlerin cuma günü çalışma saatleri merak edilmektedir. Bim marketler her cuma öğle arasında kapanmaktadır. Bim market zincirleri cuma günlerinde cuma namazı için öğle arası yapmaktadır. Diğer günler tam hizmet vermektedir.

  • Cuma günü Bim marketler sabah 09.00 da açılmaktadır. Akşam ise 21.00 da kapanmaktadır. Cuma günü cuma namazının olduğu saatler içerisinde öğle tatiline girer ve kapalıdır.

Daha fazla Bim market çalışanları hakkında bilgilendirici içerik;


Bim Cuma Saati Kaçta Açılıyor?

Bim marketlerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri oldukça uygun ve kaliteli olarak satın alabileceğiniz Bim marketlerin çalışma saatleri merak edilmektedir. Bim her cuma öğle molası vermektedir. Cuma namazı için kapalı olan Bim’in açılış saati merak edilmektedir.

  • Bim market zincirleri cuma günleri öğle arası vermektedir. Bim marketler öğle arasına girdikten sonra 13.30 da açılmaktadır.