Bim et döner fiyatının güncel rakamlarını sizler için yayınladık. Emin döner Bim fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bim marketler ülkemizde en çok şubesi olan ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen market zincirlerinden biridir. Bim market zincirlerinde satılan ihtiyacınıza yönelik birçok ürünü bulabilirsiniz. Ülkemizde yaşanan enflasyondan dolayı ürünlerin hepsine belirli bir miktar zam gelmiştir. Birçok tüketici ise internet üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak en uygun ürünü satın almaya çalışmaktadır.

Bim marketlerde en çok tercih edilen et dönerin fiyatı ise merak konusudur. Bim aktüel markette satılan tavuk döner ile et dönerin fiyatı değişiklik göstermektedir. Bim marketlerde satılan en dönerler ısıl işlem görmüştür. Bim marketlerde satılan et dönerin fiyatını merak eden tüketiciler için araştırdık. Hadi gelin birlikte bakalım.

Bim Emin Et Döner Fiyatı 2023

Birçok ürünü uygun fiyatı ile müşterilerine sunan Bim en çok sevilen market zincirleri arasında yer almaktadır. Bim marketlerde haftalık olarak yeni ürünler mağazalarda satışa sunulduğu gibi bazı ürünlere de indirim uygulanmaktadır. Bim marketlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri et dönerdir. Bim marketlerde satılan et döner markalarından biri olan Emin markası birçok kişi tarafından sevilmektedir. Bim marketlerde satılan Emin et dönerin fiyatı ise tüketiciler tarafından merak edilmektedir.

  • 2023 yılında Bim marketlerde satılan 300 gram Emin et döneri 24.90 TL ile satın alabilirsiniz.
Bgrill Döner Fiyat

Bgrill Döner Fiyat

Bim marketlerde birçok markaya ait çeşitli ürünlerin satışı gerçekleşmektedir. Bim marketler ülkemizde en çok alışveriş yapılan market zincirleri arasında yer almaktadır. Bim marketlerde satılan ve birçok kişi tarafından sevilen ürünlerden biri dönerdir. Hazırlaması kolay olan dönerin fiyatı ise merak edilmektedir. Bim marketlerde satılan dönerin markası Bgrill olmaktadır. Bgrill markasına ait dönerin fiyatını sizler için derledik.

  • Bim marketlerde satılan Bgrill dönerin fiyatı 9.90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Bim marketlerden satın alarak kısa bir sürede dönerinizi hazırlayabilir ve lezzetlin tadını çıkartabilirsiniz.

Bim’de Milföy Hamuru Fiyatı (Kaç Adet ve Yorumlar)

Bim Tavuk Fiyatları GÜNCEL (But, Baget, Tüm Tavuk)

1 Comment

  1. Geçen gün et döner aldık ama o kadar kötü kokuyordu ki son kullanma tarihi de henüz geçmemişti eğer alacaksanız dikkatli olun