BİM Flash Bellek, BİM marketlerinde satılan, farklı depolama kapasitelerine sahip bir USB bellek serisidir. Flash bellekler, fotoğraf, video, müzik, belge gibi dosyaları depolamak ve taşımak için kullanılır.

Bim Flash Bellek 128 GBFiyatları
Kioxia 128 GB159 TL
Concord 128 GB160 TL
Kingston 128 GB172 TL
Auris 128 GB179 TL
Kodak 128 GB183 TL
Powerway 128 GB194 TL
SanDisk 128 GB198 TL
Silicon Power 128 GB220 TL
PNY 128 GB375 TL
Netac 128 GB389 TL
Mars 128 GB392 TL
PhotoFast 128 GB1.582 TL
Corsair 128 GB1.717 TL
Bim Flash Bellek 128 GB

Bim market zincirleri birçok ihtiyacımızı karşılayan bir markettir. Bim marketler de her hafta yeni ürünler gelmektedir. Her hafta gelecek olan ürünlerin değişiklik göstermektedir. Salı ve cuma günü bu kataloglar yenilenmektedir. Gelecek olan ürünler internet sitesinde yayınlanmaktadır. Salı günü gelen ürünler gıda ve temel ihtiyaçlar olurken, cuma günü ise teknolojik ve ilgi alanlarına göre ürünler gelmektedir. Bim aktüel market zincirleri müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kendine ait uygulama çıkarmıştır. Uygulama üzerinden daha farklı ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim marketlerde satılan ürünlerden birisi ise flash bellektir. Flash bellekler sayesinde silinmesini istemediğiniz anılarınızı ve dosyalarınızı depolayabilirsiniz. Ya da dosyalarınızı bir yere aktarmak için flash belleğe ihtiyacınız olacaktır. Sizler için flash bellek fiyatlarını listeledik.

Bim Flash Bellek Ne Zaman Gelecek

Bim marketlerde birçok ürünü bulabilirsiniz. Bazı ürünler ise kataloglar sayesinde o hafta için gelmektedir. Bim marketlerde flash bellek bulunmasa da yakın zaman içinde geleceği düşünülmektedir. Bazı günler de katalogları inceleyerek ya da web sitemizi takip ederek gelecek ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Daha fazla Bim içeriği;


Bim Flash Bellek 128 GB Fiyatı

Bim marketlerde flash bellek satışı yapılmaktadır. Flash bellekler sayesinde birçok işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Okula giden veya iş yapan kişiler için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Bim marketlerde birçok ürün olmasına rağmen Flash bellek satışı bazı zamanlar gelmektedir. Yakın zamanda gelecek aktüel ürünler arasında Flash bellek 128 GB yoktur. İlerleyen günlerde Flash belleğin geleceği düşünülmektedir.

128 GB Flash Bellek En Ucuz

128 GB Flash Bellek En Ucuz

Sizler için önemli olan ürünlerden bir tanesi Flash bellektir. Flash belleklerin fiyatlarını sizler için araştırdık. 128 GB flash bellek fiyatları markalarına göre değişiklik göstermektedir. En ucuz flash bellekten en pahalı flash belleğe göre fiyat listesini derledik. Sizlere uygun olan flash belleği seçebilirsiniz.

128 GB Flash belleğin fiyatları 159 – 1.800 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat değişikliği flash belleğin içerisindeki özelliklere göre değişir.

Comments are closed.