Bim Kıyma Fiyatları 2023 – 400 Gr Emin Kıyma, Kuşbaşı

Bim Kıyma fiyatı 2023 yılında güncellendi. Bim kıyma yorumları ve Bim dana kıyma fiyatını sizler için derledik. Bim Emin kıyma fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Günümüzde en çok tartışılan fiyatlar arasında yer alan Bim kıyma fiyatı 2023 yılı rakamları ve Bim Emin kıyma fiyatı güncel rakamlarını aşağıda sizler için yayınlıyoruz.

Bim Kıyma Fiyatı 2023Güncel
Bim Kıyma Fiyatı 400 gr (Emin Markası)69,50 TL
Emin Dana Kuşbaşı 400 gr72 TL
Emin Dana Sote 400 gr78 TL
Emin Dana Tas Kebap 400 gr78 TL
Emin Dana & Kuzu Satır Köfte 400 gr66,50 TL
Emin İnegöl Köfte 400 gr66,50 TL
Emin Izgara Köfte 400 gr66,50 TL
Emin Dana Kuru Köfte 400 gr66,50 TL
Emin Dana Çorbalık İlikli Kemik 400 gr19,50 TL
Bim Et Döner Fiyatı 38 TL
Bim Kıyma Fiyatı 2023

Bim Kıyma fiyatı 2023, Bim aktüel marketleri uzun zamandan beri hayatımızda olan market zincirlerinden biridir. Kıyma fiyatlarının artmasıyla birçok müşteri uygun fiyatlı kıymaları araştırmaya başlamıştır. Sizler için hazırladığımız kıyma fiyatlarını aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Dana Kıyma Fiyatı

Bim dana kıyma fiyatı

Bim marketlerde birçok ürüne ulaşma imkanınız vardır. Bu ürünlerden biri ise kıymadır. Kıyma satışı yapan Bim marketlerde dana kıymanın fiyatı şu şekildedir;

  • Bim marketlerde satılan dana kıyma fiyatı 400 gramı 69,50 TL’dir. Bim markette tek seçenek olarak dana kıyma satmaktadır.

Bim Emin Kıyma Fiyatı

Bim marketlerinde genellikle kendi markalarının satışını yapmaktadırlar. Bim marketlerine ait olan Emin markasının kıyma fiyatlarını aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

  • Bim marketlerde kıyma, köfte, et gibi ürünlerde Emin markası satılmaktadır. Emin markasına ait dana kıyma fiyatı 69,50 TL olmaktadır. Tek kıyma olarak Emin marka dana kıyma satılmaktadır.

Bim Kıyma Yorumları

Bim marketlerde bulunan kıymaların kalitesini çoğu müşteri merak etmektedir. Bim marketlerde bulunan kıymaları kullanan kişilerin yorumlarını sizler için derledik. İşte sonuçlar;

Emin markasına ait dana kıymayı kullanan kişilerin birçoğu memnun kalmıştır. Son kullanma tarihine bakarak aldığınız zaman kıymanın kalitesinden memnun kalacağınızı birçok kullanıcı söylemiştir. Emin kıyma hakkında çıkan haberlere bazı kişiler kulak asmazken diğer kesim doğru olduğunu söylemektedir. Emin dana kıymayı kullanan kişiler fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr