Bim telefon aksesuar fiyatları 2024 yılında güncellendi. Telefon şarj cihazları ve telefon kablolu kulaklık fiyatlarını makalemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Bim’de satılan telefon aksesuarlarının fiyatları, aksesuarın türüne, markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bazı genel fiyat aralıkları:

  • Telefon Kılıfları: 10 TL – 50 TL
  • Ekran Koruyucu: 10 TL – 30 TL
  • Şarj Cihazları: 20 TL – 100 TL
  • Kulaklıklar: 20 TL – 150 TL
  • Powerbank:

Bim telefon aksesuar fiyatları, Bim marketlerde de her hafta yeni ürünler gelmektedir. Her hafta gelen ürünleri sizler için derledik. Bim aktüel marketlerde bu hafta gelecek olan ürünlerden birisi ise telefonlarınız için aksesuarlardır. Şarj aletlerinden kulaklıklara kadar birçok ürünü bu hafta bim marketlerde bulabilirsiniz. Bim marketlere gelecek olan telefon aksesuarlarının fiyatlarına gelin birlikte bakalım.

Bim Şarj Cihazları
Bim Şarj Cihazları
Bim Şarj Cihazları
Bim Işıklı Kamera Tripod
Bim Işıklı Kamera Tripod
Bim Şarj Aleti 20w
Bim Şarj Aleti 20w

Bim JBL C50 Kulaklık Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta raflarda göreceğimiz ürünlerden birisi ise kulaklıktır. Müzik dinlemeyi veya dışarıda telefonla konuşmayı sevenler için kurtarıcı olan kulaklıklarda en çok tercih edilen markalardan birisi olan JBL markasını Bim markette bulabilirsiniz.

Bim Işıklı Kamera Tripod

Bim marketleri birçok kişi tercih etmektedir. Haftalık yenilenen ürünleri ve dışarıdan pahalı alacağımız ürünlerin uygun fiyata olmasından dolayı birçok müşterinin tercihi Bim olmaktadır. Bim marketlere bu hafta gelen ürünlerden birisi ise tripod’dur. Sizler için özelliklerini ve fiyatlarını derledik.

Bim Şarj Aleti 20w

Herkesin ihtiyacı olan şarj aletini uygun fiyata alabilirsiniz. Bu hafta Bim markete gelecek olan şarj aletinin özelliklerini ve fiyatını sizler için derledik.

Bim Şarj Kablosu Fiyatı (Type-C, iPhone, M.Orjinal Şarj)

BİM Kulaklık Fiyatları (Bim Bluetooth Kulaklık)

Leave A Reply