Bim kokulu defter ve kitap fiyatları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim lavanta kokulu defter ve Bim çocuklar için okuma kitabı işte detaylar.

Bim aktüel marketlerde 25 Mart tarihinde birçok ürün gelmektedir. 25 Mart tarihinde gelecek olan ürünler arasında çocuklar için kitaplar ve kokulu defter bulunmaktadır. Kitaplar hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Bizleri farklı dünyaya götüren kitaplar, okuma hızı için oldukça önemlidir. Anlatılanları anlama, okuduğunu anlama gibi birçok konuda okul hayatında destek olur. Kitap okuma alışkanlığı küçük yaştan başlaması gerekir. Çocuklarımıza okuma alışkanlığını ufak hikaye kitapları ile oluşturabilirsiniz.  Okula giden çocuklar için hikaye kitapları gelen Bim marketlerde bu hafta gelecek olan ürünleri derledik.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Lavanta Kokulu Defter

Bim marketlerde yer alacak ürünlerden birisi lavanta kokulu defterdir. Rengi ve görüntüsü ile çok zarif duran bir defterdir. Defteri elinize aldığınız zaman kokusu ile sizleri kendine hayran edeceğinden hiç şüphemiz yok. İş yeri için, okul veya ev hanımlarının kullanabileceği bu lavanta kokulu defterin fiyatını birçok kişi merak etmektedir.

  • Bim marketlerde yerini alan lavanta kokulu deftere 9.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Bim Çocuklar İçin Okuma Kitabı

Bim Çocuklar İçin Okuma Kitabı

Çocuklarımız için okuma kitapları oldukça önemlidir. Okuma alışkanlığının oluşması için küçük yaştan bu eğitimin başlaması gerekmektedir. Bim marketlerde çocuklarımız için ilk okuma kitapları gelmektedir. Kral Şakir tarafından oluşan bu ilk okuma kitaplarının birçok çeşitleri bulunmaktadır. İlk okuma kitaplarının çeşitleri şu şekildedir;

  • Kral Şakir Engelsiz Çevre
  • Kral Şakir Gezegen Gezginleri
  • Kral Şakir Muhteşem Çevreciler
  • Kral Şakir Görevimiz Kodlama
  • Kral Şakir Sağlıklı Günler
  • Kral Şakir Yolculuğa Hazır Mısınız?

İlk okuma kitaplarının içerisinde resimlerle anlatımların yanı sıra eğlenceli öyküler çocuklarınızı beklemektedir. İlk okuma kitapları 9.90 TL den satışa sunulmaktadır.

Bim Öykü Kitapları

Bim marketlerde bu hafta raflarda yerini alacak ürünlerden birisi ise öykü kitaplarıdır. Katalog ürünleri ile gelecek olan kitaplardan birisi Değerler Dizisidir. Değerler Dizisi kitaplarının birçok çeşitli hikayeleri bulunmaktadır. Bu hikayeler şu şekildedir;

  • Zamanlama, Affetmek, Bencil Olmama, Kelimelerin Gücü, Şefkat ve Paylaşım olmak üzere toplam 6 tane farklı hikayesi vardır.

Değerler dizisi kitaplarına 5.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bim Çocuklar İçin Puzzle Fiyatı

Bim Oyuncak Fiyatları

Bim Kappa Eşofman Takımı Fiyatı

Bim Flash Bellek Fiyatları