Migros yılbaşı sepeti 2023 yılında 350 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Yılbaşı sepeti almak isteyen vatandaşları ise iki ana seçenek karşılıyor.

Yılbaşı sepeti klasik kutu ve yılbaşı butik sepet seçenekleri ile yılbaşı sepeti alabilirsiniz. Yılbaşı sepeti içerisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Yılbaşında vakit geçirirken tüketmek istediğiniz birçok ürünü de sepette bulabilirsiniz.

Migros marketlerde satılan yılbaşı sepetleri daha uygun bir fiyat ile daha fazla ürün almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu yıl da Migros tarafından hazırlanan yılbaşı sepetleri iki ana seçenek ile müşteri deneyimine sunuluyor. Migros yılbaşı sepeti 2023 içeriği, sepet fiyatları ve detaylar yazımızda.

Migros Yılbaşı Sepeti Ne Kadar?

Migros Yılbaşı Sepeti Ne Kadar

Migros yılbaşı sepeti klasik kutu fiyatı 350 TL’dir. Migros yılbaşı butik sepet fiyatı ise 570 TL’dir. Sepetlerin içerikleri yönünden farklılaşması nedeni ile iki seçenekte sunulduğu biliniyor. Migros yılbaşı sepeti almadan önce paket içeriklerini inceleyebilirsiniz. Migros yılbaşı butik sepet içeriği;

  • Cips çeşitleri,
  • Çikolata çeşitleri,
  • Kahve çeşitleri,
  • Su ve gazlı içecek çeşitleri,
  • Bisküvi ve çerez çeşitleri,
  • Peçete ve çay çeşitleri,
  • Türk kahvesi.

Migros yılbaşı sepeti klasik kutu almayı düşünüyorsanız içerik biraz daha azalmaktadır. Yine cips, içecek gibi seçenekler bulunmakla birlikte ürünlerin sayısı butik sepet fiyatına göre daha düşüktür.

Migros Yılbaşı Alkollü

Migros yılbaşı alkollü sepet almak isteyenler için Alkollü sepet fiyatı 600 TL civarında olması bekleniyor. Alkol ürünlerinin yanı sıra meyve suyu, gazlı içecek, cips ve çerez çeşitleri ile çikolata gibi ürünler de sepete dahil olmaktadır.

Migros yılbaşı paketlerini doğrudan Migros online marketten, Trendyol ve Hepsiburada hızlı teslimat Migros marketlerden ve doğrudan fiziksel olarak gidebileceğiniz Migros marketlerden temin edebilirsiniz.

Migros yılbaşı sepeti kazançlı mı?

Evet. Migros yılbaşı sepeti içerisindeki ürünlerin fiyatları tek başına aldığınız takdirde daha pahalıya gelir. Paket halinde yaklaşık 50 TL kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Migros yılbaşı sepeti nereden alınır?

Migros yılbaşı sepeti doğrudan Migros şubelerinden ya da online şubelerden alınabilir. Online market alışverişlerinde de arama bölümüne yılbaşı sepeti yazarak ürünlere ulaşmanız mümkündür. 

O Ses Türkiye Yılbaşı

Yılbaşı Tatili Kaç Gün

Yılbaşına Kaç Gün Kaldı