Bim’de satılan telefonların fiyatları, modele, markaya ve hafıza kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılı itibariyle Bim’de satılan bazı telefonların fiyatları şu şekildedir:

  • Casper VIA X30 8+128 GB: 7.499 TL
  • GM23 Cep Telefonu 8+128 GB: 7.499 TL
  • Nokia C21 Plus 4+64 GB: 4.299 TL
  • Samsung Galaxy A03 Core 2+32 GB: 3.299 TL
  • Tecno Spark 9 Pro 4+128 GB: 5.499 TL

Bim marketlere gelen birçok ürün uygun fiyatlı olmaktadır. Bu ürünler arasında teknolojik ürünlerde yer almaktadır. Bim marketlerde teknolojik aletler oldukça uygun fiyatlıdır. Telefon bildiğimiz üzere oldukça pahalıdır. Temel ihtiyaçlarımızdan biri olan telefonlarınızı Bim Aktüel marketlerden satın alabilirsiniz. 17 Şubat tarihinde Bim markette bulunan telefon markasını özelliklerini ve fiyatlarını sizler için araştırdık. Güncel olarak Bim marketlerde bulabileceğiniz telefon markası ve fiyatı şu şekildedir;

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
A11S 4/64Gb Akıllı Telefon2,699 TL
A55 4GB/128GB Cep Telefonu5,599 TL
Bim Telefon Fiyatları
Bim Telefon Fiyatları
Bim Telefon Fiyatları

Bim’de Telefon Fiyatları

Bim marketlerde temel ihtiyaçlarınızı uygun fiyata bulabilirsiniz. En yakın Bim marketlere giderek temel ihtiyaçlarınızdan biri olan telefon alabilirsiniz. Telefonlar az sayıda geldiği için bazı Bim marketlerinde tükenmiş olabilir.

Bime Ne Zaman Telefon Gelecek
Bime Ne Zaman Telefon Gelecek

Bime Ne Zaman Telefon Gelecek

Bim marketlerden uygun fiyata telefon alabilirsiniz. Dışarda pahalı olan telefonları ucuz fiyata alabilirsiniz. Bim marketlere zaman zaman gelen telefonları takip etmeniz gerekir. Bim marketlerde her hafta katalog yayınlamaktadır. Bu kataloglara göre telefonun ne zaman geleceğini görebilirsiniz. Bim marketlerde Alcatel Go 1 telefon satıştadır. Önümüzdeki haftalar yeniden telefon geleceği haberi gelmemiştir. Katalogları incelediğimizde önümüzdeki hafta telefon satışı bulunmamaktadır. Her hafta katalogları takip ederek telefonunuzu alabilirsiniz. Ürünler az sayıda geldiği için tükenme ihtimali çok yüksektir. Sürekli takip ederek bu fırsatı kaçırmayınız.

Bim Telefon Kampanyası

Bim market zincirlerinin arasında en çok tercih edilen markettir. Bim marketlerden tüm ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz. Bim market her hafta kampanya düzenleyerek teknolojik ürünleri özellikle daha ucuza satmaktadır. Kampanyaları takip ederek bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kampanyalarına bakmak için her hafta katalogları takip ediniz. Sizler için önümüzdeki haftaların kataloglarını inceledik. Diğer haftalar telefon kampanyası bulunmamaktadır. En yakın zamanda geleceğini düşünmekteyiz. Aktif olarak telefon kampanyası bulunmaktadır.

A101 Telefon Fiyatları (Katalog ve Kampanyalı Ne Kadar)

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al 2023 (Telefonu Hemen Sat)