Bim ülkemizde faaliyet gösteren ve vatandaşlar tarafından uygun bulunduğu için en çok tercih edilen marketler arasında yer almaktadır. Ülkemizin en büyük parekande satış mağazası olarak bilinmektedir. Bim müşterilerine daha iyi hizmet vermek için hem uygulama üzerinden hem de yüz yüze satış gerçekleştirmektedir. Bim markette karşılaştığınız sorunları dile getirmek ve çözüme kavuşturmak için şikayet hattı ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Peki en çok tercih edilen Bim marketlerin şikayet hattı var mı? Gelin birlikte inceleyelim. 

  • Bim marketlerde şikayet etmek için herhangi bir hat bulunmamaktadır.  

Bim İletişim Hattı  

Bim Şikayet

Ülkemizde birçok market bulunsa da Bim marketler birçok yönden diğer market zincirlerinin önüne geçmektedir. Bim müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş bir markettir. Bu yüzden satış yaptığı ürünlere özen gösteren Bim, müşterilerinden gelen her türlü önerileri, yorumları ve fikirleri de merak etmektedir. Bim market zincirleriyle iletişime geçmek istiyorsanız arayabileceğiniz herhangi bir hat yoktur.  

  • Bim marketlerle iletişime geçmek için internet sitesinde yer alan formu doldurmanız gerekir. Bu form Bim tarafından özenle incelendiği söylenmektedir.  

Bim Personel Şikayet Hattı 

Ülkemizde birçok hizmet veren market zincirleri bulunmaktadır. Market zincirleri arasından uygun ve kaliteli olmasından dolayı en fazla tercih edilenler arasında Bim vardır. Bim marketler uzun zamandır ülkemizde faaliyet gösterdiği gibi sürekli olarak kendini yenilemektedir. Markette görev alan personelle ilgili zaman zaman sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu yüzden market zincirlerinde çalışan personelle ilgili bir sıkıntı yaşadıysanız ve bunu şirkete bildirmek istiyorsanız neler yapabileceğinizi sizler için araştırdık.  

  • Bim marketlerle iletişime geçmek için belirli bir iletişim numarası yoktur. Bim marketlerde bulunacağınız her türlü şikayetler ve öneriler web sitesinde yer alan form üzerinden gerçekleşir. 

Şikayet ve fikirlerinizi iletebileceğiniz tek bir kanal bulunmaktadır. Linkine tıklayarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. 

Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Aktüel ürün kataloglarıyla en çok beğenilen marketlerden biri olan Bim tüm istek ve ihtiyaçları iletişim formu üzerinden karşılamaktadır. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz herhangi bir hat yoktur. Bim web sitesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Bu şekilde sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. 

  • Müşteri hizmetlerine bağlanılacak herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır.  

Birçok internet sayfasında 0 850 254 44 44 telefon numarası müşteri hizmetleri olarak söylenmektedir. Ancak bu telefon numarasını aradığınız zaman web sitesine yönlendirdiğini göreceksiniz. 

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bim Online Alışveriş Yap (Bim Sanal Market) Alışveriş Nasıl Yapılır