Bim Nilson Priz Fiyatları 2023 – Bim Polosmart Akım Korumali Priz

Nilson Akım korumali 3’lü priz kullananların yorumlarını sizler için derledik. Nilson 3’lü Priz 2 metre fiyatını gelin birlikte inceleyelim.

Bim marketler ülkemizde her mahallede olan market zinciri haline geldi. Gıdadan, beyaz eşyaya kadar her türlü ihtiyaçların bulunduğu Bim markette uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Bim marketlere her hafta farklı farklı ürünler gelmektedir. Fakat çoğu kişinin henüz bilmediği bir uygulaması da vardır. Bim aktüel markete ait olan uygulamayı cihazınıza indirerek bazı ürünlerin satışını da uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Hayatımıza teknolojinin girmesiyle birlikte elektrik ihtiyacımız ortaya çıkmaktadır. Hayatımızda olmazsa olmazlardan bir tanesi olan prizlere hepimizin ihtiyacı var. Bim marketlerde Nilson priz ve Bim Polosmart Akım Korumali Priz satışı şuan mevcuttur. Peki bu ürünün fiyatı nedir dediğinizi duyar gibiyim. Gelin birlikte fiyatlarına bakalım.

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Nilson priz 29,90 TL
Bim Polosmart Akım Korumali Priz135 TL

Yukarıda belirttiğimiz Bim Polosmart Akım Korumali Priz fiyatları güncel olum her Bim markette Bim Polosmart Akım Korumali Priz satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Nilson 3’lü 3 metre grup priz75 TL
Nilson 3’lü grup priz29 TL
Nilson 1.5 m 3’lü priz ve grup priz70 TL
Nilson 2’li USB girişli çocuk koruması 3’lü priz169 TL
Nilson Akım korumali 3’lü Priz
ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Nilson 3’lü priz 80 – 93 TL
Bim Priz Fiyatları

Priz modelleri ve Fiyatları

Priz modelleri ve fiyatlarını sizler için derledik. En ucuz priz ve anahtar fiyatlarını aşağıdaki maddelemede bulabilirsiniz.

  • Hepsiburada, Ovivo Grano Füme Topraklı Priz Çerçeveli 12 ADET; 250 TL
  • Trendyol, OVİVO Grano Füme Topraklı Priz 10 Adet Çerçeve Dahil; 200 TL

Daha fazla ev araç ve gereçleri fiyat bilgisi içeriği;


Nilson 3’lü Priz 2 Metre

Nilson markasına ait 3’lü priz bulabilirsiniz. Tek priz özellikle evde çok kişi yaşıyorsanız bazı durumlarda yeterli olmamaktadır. 3’lü priz hayatımızı kurtaran ürünler arasındadır. Kullanıcılar arasında en çok önem verilen konulardan biri de uzunluğudur.

Nilson 3’lü priz fiyat

Nilson markasına ait birçok çeşitli priz bulunmaktadır. Priz satın alırken en önemli noktalardan birisi kaçlı olduğu ve uzunluğudur. Sizler için Nilson markasına ait tüm 3’lü prizlerin fiyatlarını araştırdık.

Nilson priz nasıl takılır
Nilson priz nasıl takılır

Nilson Priz Nasıl Takılır

Nilson marka priz satın aldınız ve nasıl takacağınızı bilmiyorsanız sizler için adım adım bağlantıları anlatacağız. İsterseniz direk olarak başlayalım. Topraklı priz bağlantısı şu şekilde yapılmaktadır;

  • Prizin orta kısmında bulunan cıvatayı açmanız gerekir. Kontrol kalemi ile açmanız tavsiye edilir.
  • Topraklı prizlerde 3 tane klemens bulunmaktadır. klemensleri biraz gevşetin. Kabloların gireceği şekilde klemensler gevşetilir.
  • 3 adet kablo vardır; mavi kablo nötr olurken, kahverengi kablo faz kısmını oluşturur. Sarı veya yeşil renkli kablo ise toprak kısmını oluştur. 
  • Kabloları sarı kablo prizde orta klemense bağlanır. Faz ve nötr kablolarında yerler önemli değildir. İki kablonun yeri değişir. Topraklı priz bağlantısında önemli olan orta kısma toprak kablosunu bağlamanız gerekir.
  • Bağlantı yapıldıktan sonra prizin yuvasına yerleştirin. Sağda ve solda olan cıvataları sıkın. Tam olarak yuvaya oturmasını sağlayacaktır.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra prizin kapağını takabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥