Bim Çaydanlık Fiyatları 2024 (Hisar Çaydanlık)

Bim Marketlerde her hafta ihtiyaçlarımıza yönelik aktüel ürünler gelmektedir. Ülkemizde çay milli içeceklerimizden biridir. Çay sabahtan akşama kadar severek tükettiğimiz bir içecektir. Çay demlemek için en önemli ürünlerden biri ise çaydanlıktır. Çaydanlığın büyük olması kaliteli olması ve iyi çay demlemesi bizler için oldukça önemlidir.

Bim çaydanlık fiyatları
Korkmaz A341-04 Çaykolik Çay Makinesi1,199 TL
Közde Pişirmeli Türk Kahvesi Makinesi529 TL
Stanley Outdoor Termos 1.3 Litre399 TL
Stanley Termos 1 Litre329 TL
Stanley 0.47 Litre Termos299 TL
A092 1lt Tombik Çaydanlık349 TL

Bu hafta Bim kataloglarında gördüğümüz ürünlerden birisi olan çaydanlık fiyatlarını sizler için derledik. Bim marketin yeni çıkardığı özelliklerden biri ise uygulamadır. Bim aktüel markete ait uygulamayı yükleyerek ihtiyaçlarınızı uygulama üzerinden alabilirsiniz. İlk olarak uygulama üzerinden satılan çaydanlık ve termos fiyatlara gelin birlikte bakalım.

En ucuz Çaydanlık Fiyatları

En ucuz çaydanlık fiyatlarını sizler için aşağıdaki maddelemede güncel olarak yayınladık.

 • PTTavm, Porsima Küre Mini Çaydanlık; 190 TL
 • Korkmaz, Korkmaz Perla Maxi Çaydanlık Takımı 2 lt; 560 TL
 • Trendyol, Schafer Delüks Çelik Çaydanlık Takımı; 230 TL
 • Karaca, Karaca Jam Mini Çaydanlık Takımı Mor; 300 TL
 • Hepsiburada, Çapar Group Çaydanlık Klasic Model No 1; 140 TL
 • n11, Schrader Küre Çaydanlık Takımı No 4; 270 TL

Daha fazla mutfak gereçleri fiyat bilgisi içeriği;


Bim çaydanlık fiyatları

Bim Çaydanlık Seti Fiyatı

Bim markete bu hafta gelecek olan ürünlerden bir tanesi ise çaydanlıktır. Çaydanlık her evde olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Bu çaydanlığın kalitesi, markası ve büyüklüğü en önemli etmenlerden birisidir. Bim markete bu hafta gelecek olan çaydanlık fiyatı ve özellikleri şu şekildedir;

 • Hisar markasına ait çelik çaydanlık 304 kalite paslanmaz özelliklere sahiptir. Çelik çaydanlığın fiyatı ise 259 TL olmaktadır.
Bim çaydanlık fiyatları

Bim Termos Çaydanlık Fiyatı

Bim marketlerde göreceğimiz bir diğer ürün ise termos çaydanlıktır. Termosun özelliği sayesinde birkaç saat çayınız soğumadan içme şansınız vardır. Her mevsimde kullanılan ve kolaylık sağlayan termosların fiyatlarını sizler için derledik. İlk olarak termos çaydanlığın özelliklerinden ve fiyatından başlayalım.

 • Çelik termos olarak satışa sunulmaktadır. 2 Litre ve 12 saat sıcak veya soğuk tutma özelliğine sahiptir. Çift duvar yalıtımlı olan termosun fiyatı Bim marketlerde 129 TL’dir.
 • Renkli çelik termos 500 ml fiyatı ise 89.90 TL’dir.
Bim çaydanlık fiyatları

Bim Ahşap Demlik Seti Fiyatı

Bim marketlerde her hafta evimizi güzelleştiren ve ihtiyacımız olan ürünleri uygun fiyata satın almaktayız. Bim marketlere gelecek olan ürünlerden bir tanesi ise ahşap demlik setidir. Hem görüntüsü hemde duruşu ile ilgi gören bu setin içerisinde neler var. Gelin bakalım.

 • Ahşap demlik setinin içerisinde 6tane kupa, demlik ve bambu tepsi bulunmaktadır. Paslanmaz çelik kapaktan ve cam gövdeden oluşan bu seti 249 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Bim Işıklı Kettle Fiyatı

Hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden birisi ise Kettle olmaktadır. Kettle ile kısa sürede suyunuzu kaynatabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Bim marketlerde yerini alacak bu ürünün özellikleri ve fiyatı şu şekildedir;

 • Heifer markasına ait renk değiştiren ışıklı Kettle otomatik kapanma, kuru çalışma emniyeti özelliklerine sahiptir. 1800 ile 2000 Watt arasında güce sahip olan bu Kettle ’ın fiyatı 149 TL olmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥