Bim Performans Ürünleri Fiyatları 2022

Bim performans ürünleri fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim performans ürünleri yorumları ve performans markası Bim işte detaylar.

Bim performans ürünleri fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu sorusu herkes tarafından sıklıkla merak ediliyor. BİM aktüel market zinciri Türkiye’nin en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen markası olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde birden fazlası şubesi bulunuyor. Tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün yelpazesi sunuyor. Gıdadan, tekstile, tekstilden elektroniğe her türlü ürün gamı ile tüketicinin taleplerine yanıt veriyor. BİM market zincirinde sunulan performans markasının ürün fiyatları da sıkça merak ediliyor.

 • Yüksek Proteinli Kakaolu Fındık Kreması Fiyatı: 39,90 TL
 • Performans Basmati Pirinç 1 kg Fiyatı: 27,5 TL
 • Performans Fıstık Ezmesi %100 Yer Fıstığı Fiyatı: 19,90 TL
 • Şekersiz Çikolatalı Fıstık Ezmesi (320 g) Fiyatı: 18,90 TL
 • Makarna Sosu (Domates, fesleğen, kekik) Fiyatı: 21,90 TL
 • Performans Ketçap + Mayonez İkili Set Ketçap 520 g- Mayonez 510 g Fiyatı: 19,90 TL
 • Yüksek Kafeinli Filtre Kahve (100 g) Fiyatı: 17,90 TL
 • Şeker İlavesiz Yüksek Proteinli Bitter Çikolata (80 g) Fiyatı: 12,90 TL
 • Performans İnce Öğütülmüş Yulaf Ezmesi (350 g) Fiyatı: 12,5 TL
 • Performans Light Ton Balığı 2×150 g Fiyatı: 36,90 TL
 • Performans Hamsi (110 g) Fiyatı: 14,90 TL
 • Performans Multi vitaminli Şekersiz İçecek 1 L Fiyatı: 6,5 TL

BİM market zincirlerinde ve BİM online alışveriş mağazasında sıkça yer verilen performans markasının ürün fiyatları yukarıda sıraladığımız gibidir. BİM online mağazasında her zaman stokta bulunan bu ürünler dönemsel olarak BİM aktüel kataloğunda da indirimli fiyatlar ile yer alıyor. En son performans markalı ürünler 17 Mayıs BİM aktüel kataloğunda yer almıştı.

Bim 27 Mayıs 2022 Aktüel (Saç Kurutma, Bisiklet, Havuz ve Dolap)

Bim Performans Ürünleri Yorumları

Bim Performans Ürünleri Yorumları

Bim Performans ürünleri yorumları oldukça olumlu şekilde yansıyor. Performans markası BİM özel markaları arasında yer alıyor. Yani sadece BİM market şubelerinde Performans markasının ürün guruplarını bulabilirsiniz. Markanın ürün gamı oldukça geniştir. Protein tozundan abur cubura, abur cuburdan baklagillere kadar çeşitli ürünler performans markası altında sunuluyor. Markanın ürün kalitesi ise tüketiciler tarafından oldukça olumlu yorum alıyor. Performans markalı ürünleri kullanan bazı tüketicilerin ürünler hakkındaki yorumları şu şekilde yansıyor;

 • Hem ucuz hem de kaliteli ürünler sunan BİM markasıdır. Bu markanın ürünlerini uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum.
 • Performans markasının pirincine bayıldım. Her zaman BİM marketten alıyorum. Diğer pirinç markalarına göre hem daha uygun fiyatlı hem de daha lezzetli!
 • Protein tozunu almıştım. Herkes performans markasının protein tozunu dene memnun kalırsın demişti de inanmamıştım. Başka markalara çok para vermeyi bu protein tozundan sonra bıraktım.

Performans Markası Bim

Performans markası Bim market zincirlerine özel ürünler üretiyor. Performans markası özellikle de spor yapan ve sağlıklı beslenmek isteyen tüketicilere özel gıda ürünleri üretiyor. Performans markası yeni olduğu için pek çok kişi markaya dair detayları merak ediyor. Bu markanın ürünlerini sadece BİM market şubeleri ve BİM online alışveriş mağazasında satışa sunuluyor. BİM aktüel ürün kataloglarında da yer alan performans ürünlerine BİM marketler şubelerinin hepsinden kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.
Bim Performans Ürünleri Ne Zaman Gelecek?

Bim Performans ürünleri ne zaman gelecek sorusu herkes tarafından merak ediliyor. BİM market yeni markası olan performans ürünleri artık tüm BİM market şubelerinde yerini aldı. Aktüel ürün kataloğunda sıkça performans markasının ürünlerini görebilirsiniz. Ayrıca 7/24 performans ürünlerini satın almak istiyorsanız da BİM online alışveriş mağazasını ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Karcher Islak Kuru Süpürge Kwd1 Fiyatı

Bim Aktüel 20 Mayıs Cuma Bu Hafta Gelecekler

Bim Aktüel 13 Mayıs Cuma Afiş (Bahçe, Piknik Sepeti, Scooter, Mangal)

Bayramın İkinci Günü Bim Açık Mı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu