Bim Lezita Kova Tavuk Fiyat (İçinde Kaç Adet)

Uygun fiyatlarından dolayı alışveriş yapılan Bim marketler ülkemizi en çok tercih edilen marketlerinden birisi olmaktadır. Bim marketler birçok ürünü zaman zaman indirimli bir şekilde tüketicilere sunmaktadır. Bim market zincirlerinde en çok tercih edilen ve satılan ürünlerden biri kova tavuktur.

Bim aktüel marketlerde satışa sunulan kova tavuğun markası Lezitadır. Lezita markasına ait kova tavuğun fiyatları ise merak konusu olmaktadır. Lezita markasının kova tavuk fiyatını sizler için derledik. Hadi gelin birlikte inceleyelim.

Bim Lezita Kova Tavuk Fiyat69.90 TL
Bim Lezita Kova Tavuk Fiyat

Bim Kova Tavuk Ne Kadar

Bim lezita kova tavuk fiyat

Lezita markasına ait kova tavuklar pane harcı ile hazırlanmıştır. Çıtır tavuklar sofranızın en sevilen yiyeceklerinden biri olmaktadır. Bim marketlerde satılan Lezita kova tavuk birçok kişi tarafından sevilmektedir. Lezita markasına ait çıtır tavuklar 850 gram şeklinde satılmaktadır. Hazırlaması ve pişirilmesi oldukça kolay olan kova tavuğun fiyatı ise merak konusu olmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Bim Lezita Kova Tavuk Yorumları

Bim lezita kova tavuk fiyat

Bim marketlerde birçok ürün ve birçok marka bulunmaktadır. Bim marketlerde satılan ürünlerden birisi olan kova tavuğu birçok kişi beğenmektedir. Lezita markasına ait kova tavuğu kullanan kişilerin yorumlarını sizler için yazımızda ele aldık.

 • Bim marketlerde satılan Lezita kova tavuğu beğenen kişiler olduğu gibi beğenmeyen kişiler de vardır. Bim marketlerde satılan kova tavuğun tadı çok sevilmese de doyurucu bir ürün olduğu söylenmiştir. Bazı kullanıcılar da tavukların yolunmadan konulduğunu ve kalitesinin iyi olmadığını dile getirmiştir. Yorumların geneline bakıldığı zaman çoğu kullanıcı ürünü tavsiye etmemiştir.

Bim Lezita Kova Tavuk Nasıl Pişirilir

Bim marketlerde satılan Lezita kova tavuğu satın alan kişilerin birçoğu nasıl pişireceğini bilmemektedir. Dondurulmuş ürünler arasında bulabileceğiniz Lezita kova tavuğunun nasıl pişirileceğini birçok kişi merak etmektedir. Donuk halde satılan tavuğu ısıtmak yeterli olacaktır. İsterseniz fırında pişirerek kova tavuklarını yiyebilirsiniz. Lezita tavuğu 180 derece de ısınmış bir yağda veya fırında 5 dakika pişirmeniz yeterlidir. Fırında pişirmeyi düşünüyorsanız tavukların üzerine hafif yağ sürmeniz daha iyi olacaktır.

Lezita Çıtır kova içinde kaç tane var?

Lezita Çıtır kova içinde 12 tane ürün bulunmaktadır. Bu ürünler, 3 farklı çeşittedir:

 • Piliç kanat: 4 adet
 • Piliç top: 4 adet
 • Piliç fileto: 4 adet

Her çeşit ürün, 4 adet olmak üzere toplam 12 adet ürün bulunmaktadır.

Lezita Çıtır kova, 850 gram ağırlığındadır. Her ürün çeşidi yaklaşık 200 gram ağırlığındadır.

Bim çıtır kova kaç kalori?

Bim çıtır kova, 850 gram ağırlığındadır. 100 gram Bim çıtır kova, 215 kaloridir. Bu nedenle, Bim çıtır kova, 850 gramda 1827 kaloridir.

Bim çıtır kova, tavuk kanadından, tavuk toplarından ve tavuk filetodan oluşmaktadır. Her bir ürün çeşidinin kalorisi şu şekildedir:

 • Piliç kanat: 100 gramda 220 kalori
 • Piliç top: 100 gramda 200 kalori
 • Piliç fileto: 100 gramda 180 kalori

Bim çıtır kova, yüksek kalorili bir gıdadır. Bu nedenle, tüketirken dikkatli olunmalıdır.

Çıtır tavuk hangi markette satılıyor?

Çıtır tavuk, Türkiye’de yaygın olarak satılan bir üründür. Çıtır tavuk, genellikle dondurulmuş olarak satılır ve evde kızartılarak veya fırında pişirilerek tüketilebilir. Çıtır tavuk, genellikle aşağıdaki marketlerde satılmaktadır:

 • Bim
 • Şok
 • A101
 • Carrefoursa
 • Süper Marketler

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥