Şok kırtasiye ürünleri 2024 yılındaki fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Market zincirlerinden biri olan Şok’da zaman zaman kırtasiye ürünlerinin satışı gerçekleşmektedir. Şok market zincirlerinde kırtasiye ürünleri genellikle 30 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Barbie İlkokul Çantası549 TL
Golden Star A4 Fotokopi Kağıdı86 TL
Marvel Spiderman İlkokul Çantası399 TL
Sherlock Holmes Kızıl Saçlılar Kulübü Kitap9 TL
Pipetli Çelik Matara Flamingo149 TL
Sherlock Holmes Sussex Vampiri20 TL
Sherlock Holmes Donanma Antlaşması20 TL
Sherlock Holmes Üç Öğrenci20 TL
Sherlock Holmes Reigate BulmacasI20 TL
Yılbaşı Hediyesi Kitap30 TL
Paycell Kart10 TL

Şok marketlerde satılan defterler genellikle 20 TL ile satılmaktadır. Okul çantaları ise 100 TL değerindedir. 2024 eğitim ve öğretim yılında uygun kırtasiye ürünlerinin satışını gerçekleştiren Şok marketler, 2024 eğitim yılı için henüz kırtasiye ürünlerinin satışını gerçekleştirmemektedir. Kırtasiye ürünlerinin fiyatları belli olduğunda web sitemizde yayınlanacaktır.

Şok kırtasiye ürünleri ve fiyatları

Şok kırtasiye ürünleri 2024 kataloğu, en çok araştırılan konular arasında yer almıştır. 2024 eğitim ve öğretim yılı için okul malzemelerini satışını gerçekleştirecek olan Şok marketlerde fiyatlar, alınan ürünlere göre değişiklik gösterecektir. Defterler, 10 TL ile 15 TL arasında satışa sunulurken, sırt çantaları ortalama 50 TL ile raflarda yer almıştı. Kalemler ise ortalama olarak 8 TL civarında satılmıştı.

2024 yılında okulların açılmasıyla birlikte okul malzemelerinin fiyatları netlik kazanacaktır. Şok marketlerde satılacak olan okul malzemelerini 2024 yılındaki fiyatları netleşince web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Okul malzemeleri ve Şok market hakkındaki düşüncelerinizi ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;


Şok kırtasiye ürünleri 2024 ne zaman gelecek

Şok kırtasiye ürünleri 2024 ne zaman gelecek, sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, sizler için ele aldık. Kırtasiye ürünleri market zincirlerine genellikle okulun başlamasına yakın zaman diliminde gelmektedir.

Şok marketlerde satılan kırtasiye ürünleri arasında, farklı markalara ait öğrencilerin birçok ihtiyacını kolayca bulabilirsiniz. Kısa sürede tükenen bu ürünlere anında ulaşmak istiyorsanız, ağustos sonunda Şok marketlere uğramanızı tavsiye ediyoruz.

/ 5.

Share.
Leave A Reply