Bim marketlerde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik aktüel ürünler satışa sunuluyor. Haftada iki gün yeni aktüel ürünler Bim marketlere geliyor. Yazın gelmesiyle birlikte kamp sandalyesi ve plaj çantaları marketlerde yer almaya başladı.

Bim marketlerde satışa sunulacak plaj çantası tatile gidecek olan kişiler için satışa sunuldu. Birbirinden farklı renkli desenleriyle birçok kişiyi kendine hayran bırakan plaj çantasını Bim marketlerde kolayca bulabilirsiniz. Plaj çantaları halat örgüsüyle yapılması ve iç cebinin olması en önemli özellikleri arasındadır. Plaj çantalarının boyutları farklıdır. Biri 34×44 cm, diğeri 40×40 cm boyutundadır.

Waterjet Plaj Çantası (40×40 cm)40 TL
Dijital Baskılı Plaj Çantası (35×44 cm)60 TL

Bim Plaj Çantası Ne Zaman Gelecek 2024

Bim Plaj Çantası Fiyat

Bim market tarafından açıklanan aktüel ürün kataloglarında plaj çantası yerini aldı. Kamp çadırı fiyatından sonra plaj çantası birçok kişi tarafından merak ediliyor. 14 Temmuz tarihinden itibaren farklı desenli ve çeşitli renklere sahip plaj çantalarını Bim marketlerde bulabilirsiniz.

İki farklı kategoride sergilenecek olan plaj çantalarının fiyatları 40 TL ile 60 TL arasında değişmektedir. Plaj çantalarındaki fiyat değişimi çantaların boyutlarının ve desenlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. 14 Temmuz tarihinde Bim markete giderek ürünleri satın alabilirsiniz.

A101 Plaj Çantası

A101 marketlerde zaman zaman plaj çantası satışı gerçekleşir. Genellikle plastik plaj çantalarının satışı gerçekleşir. Çantalar genellikle 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Parex markasına ait kumaş plaj çantalarının satışı da gerçekleşmektedir.

Plaj çantası en son A101 marketlerde 25 Ağustos 2022 tarihinde satışa sunulmuştur. Kısa zamanda tekrardan A101 marketlerde plaj çantalarının satışa sunulması beklenmektedir.

Şok Plaj Çantası

Bim Plaj Çantası Fiyat

Şok, hem online mağazasında hem de marketlerde birbirinden farklı desenlere sahip plaj çantalarını satışa sundu. Dijital baskılı, kumaş, dokuma, jüt gibi birçok farklı kategoride plaj çantası bulunmaktadır. Farklı desenleriyle birlikte satışa sunulan plaj çantalarını en ucuz 20 TL ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. Genellikle Şok marketlerde satışa sunulan plaj çantaları 20 TL ile 80 TL arasında yer alır. Dilediğiniz desen ve yapıya sahip plaj çantalarınızı kolayca bulabilirsiniz.

Plaj çantası konusu hakkında sorularınızı, düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.


Daha fazla ilgili içerik;