Bim Ramazanda kaçta kapanıyor hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve Bim Cuma saati kaçta kapanıyor işte detaylar.

Aktüel ürünlerin satışları ile Salı ve Cuma günleri yoğunluk yaşanan Bim aktüel Marketlerinde Ramazan ay’ı farklı bir yoğunluğa ve heyecanı yaşatıyor. Mübarek ay’ın  gelmesiyle BİM açılış ve kapanış saatleri iftar yemeği öncesi ve sonrasında merak konusu ediliyor.

Fırsat ürünleri ile aranılan gıdaları en uygun fiyata almak isteyen tüketiciler Ramazan ay’ında iftar saati ve gıda ihtiyaçlarında da marketlere akın ediyor. Fiyat ve şartlar açısından bütçeye uygun satışlar sunan BİM marketleri hemen hemen her sokakta yer edindi. Bu sebeple tüketicilerin BİM marketlerini tercih ediyor olması açılış ve kapanış saatlerini de sorgulatıyor.

Farklı dönemlerde çalışma saatlerinin yeniden belirlenmesi ayrıca BİM Ramazan ay’ı açılış ve kapanış saatleri kaç sorusunu da beraberinde getiriyor. Merak edilen bir diğer hususta öğle arasının olup olmadığı. Mevsim şartlarına göre mesai saatleri belirleyen market yetkilileri güncel olarak yaz mevsimi saatlerini uyguluyor.

bknz. Bim Ürün Fiyatları

Bim Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Özellikle Aktüel ürünlerinin satışlarının olduğu günlerde alım yapabilmek için BİM açılış saati merak ediliyor. Market açılmadan sıraya bekleyen tüketicilerden bahsetmek mümkün. BİM’in hizmet vermeye başladığı saat 09:00. Akşam 21:00 saatine kadar müşterilerine hizmet veren market kapanış saati ile müşterilerine satış yapamıyor. Marketin çalışma takviminde hafta içi ve hafta sonu farklı programlar söz konusu değil. Her gün aynı saatlerde hizmet veriyor.

Bim Ramazanda Kaçta Kapanıyor

Ramazanda Bim Çalışma Saatleri

Salı ve Cuma günleri aktüel ürün satışı ile yoğunluk yaşayan BİM marketleri sabah 09:00 da açılırken akşam 21:00 saatine kadar müşterilerine hizmet veriyor. Bu saatler dışında alım yapmanız mümkün değil. Çalışma saatler içerisinde öğlen yemeği ve tatili gibi bir ara bulunmuyor. Bu sebeple sabah 09:00’dan kapanış saatine kadar kesintisiz açık oluyor.

Bim Cuma Saati Kaçta Kapanıyor?

Öğle tatili ve yemeği gibi ara yapmayan BİM marketlerinde Cuma günleri ayrıcalık yapılıyor. İkamet edilen bölgenin namaz saatlerine göre Cuma namazı saati esnasında kapalı tutulan marketler namaz sonrasında müşterilerinin hizmetine açılıyor. Yaşadığınız yerdeki koşullara göre değişiklik gösteriyor olsa da Cuma günleri saat 13:30’da marketler açılmış oluyor.

Bu Hafta Bim Mutfak Gereçleri Fiyatı

Bim Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı

Bim Ayaklı Yer Sofrası Fiyatı

Bim Katlanabilir Bebek Küveti Fiyatı