Bim Ayaklı Yer Sofrası Fiyatı – 70*120 Dikdörtgen Yer Sofrası

Neredeyse her evin ihtiyacı olan yer sofrası bime ne zaman gelecek oldukça fazla sorulmaktadır. Konu hakkında bilgilendiriyor ve Bim yer sofrası fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bim market zincirleri ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok alışveriş yapılan marketler arasında yer almaktadır. Bim marketlerde sadece gıda ürünlerini satışı yapılmamaktadır. Gıdadan mutfak gereçlerine kadar birçok ürünün satışı yapılmaktadır. Bim marketler her hafta yeni ürünlerle vatandaşları mutlu etmektedir. Bim aktüel market müşterine daha iyi hizmet vermek için uygulama üzerinden de satışlarını gerçekleştirmektedir.

Bim Ayaklı Yer Sofrası Fiyatı2023 Güncel
Modern yer sofrası109 TL
Bim Ayaklı Yer Sofrası Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta yer sofrası gelmektedir. Ülkemizde yer sofrasının yeri çok ayrıdır. Yer sofrasında bütün sevdiklerimiz ile birlikte en sevilen yemekleri yediğimiz yer sofrası bu hafta Bim marketlerde satışa sunulmaktadır. Peki bu ürünün fiyatı ne kadardır diye merak edenler için fiyatını derledik.

Yer Sofrası Bime Ne Zaman Gelecek

Bim ayaklı yer sofrası fiyatı - 70*120 dikdörtgen yer sofrası
Bim ayaklı yer sofrası

Yer sofrası ülkemizde sevilen bir kültürdür. Yer sofrasında yapılan muhabbetler ve konuşmalar hiçbir yerdeki sohbete değişilmez. Bim marketlerde bu hafta görebileceğimiz yer sofrasını birçok kişi merakla beklemektedir. Kenar tarafı bantlı olan yer sofrasının boyutu 70 cm olmaktadır. Alıştığımız yer sofralarından daha güzel bir görüntüsü olan bu yer sofrası darbelere karşı korumalıdır. Katlanır ayakları olan yer sofrasının ne zaman geleceğini merak edenler için yazımızda derledik.

  • Henüz bir tarih belirtilmemiştir. Ne zaman geleceğinin en taze bilgisini bizlere ulaştığında sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yer Sofrası Büyük Boy Fiyatları

Yer Sofrası büyük boy fiyatlarını satın alınabilecek bütün mağaza isimleri ile birlikte aşağıda listeledik.

  • Trendyol, ARON (4 ADET) Metal Katlanır Ayak Yer Sofrası Ve Sini; 135 TL
  • Hepsiburada, Furnature Design 60X90 cm Yer Sofrası Katlanır Ayaklı; 220 TL
  • n11, Nymconcept Katlanabilir Yer Sofrası; 450 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Ayaklı Yer Sofrası Kullananlar

Bim ayaklı yer sofrası fiyatı - 70*120 dikdörtgen yer sofrası
Bim ayaklı yer sofrası fiyatı

Bim market zincirlerinde birçok ürünün satışı yapılmaktadır. Bu hafta raflarda görebileceğimiz yer sofrasının yorumları merak edilmektedir. Ürünün kalitesi ve sağlamlığını merak eden kişiler için bu ürünü kullananların yorumlarını derledik.

  • Yer sofrasını kullanan kişiler ürünün kalitesinden oldukça memnun kalmıştır. Bu ürün hakkında olumsuz yorum yapılmamıştır. Kullanan kişiler yer sofrasını tavsiye etmektedir.

Ayaklı yer sofrasını kullanan okuyucularımızdan bu ürün hakkında yorumlarını bizimle paylaşmalarını istiyoruz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥